Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Cesur ve güzel Cesur ve güzel
Yabancı DiziKANAL D2007-06-21saat: 17:30
İlk bölümü 1987 yılında ekrana gelen ve 20 yıldır devam eden dizi ; Amerika, Kanada , İtalya, Almanya ve Fransa dahil olmak üzere tam 79 ülkede yayınlandı. Halen 40 ülkede yayınlanan ve yüz milyonlarca izleyicisi olan dizi, televizyon dünyasının en popüler dizisi unvanına sahip.

Avrupa Yakası Dizisi Yeni Bölüm Avrupa Yakası Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-20saat: 20:00
İzzet İntiharın Eşiğinde!Burhan’ın evi nasıl 5 yıldızlı tatil köyü oldu? İzzet, Makbule için canına mı kıydı? Sertaç ve Tacettin’in, İzzet’in intihar girişimiyle ilgileri var mıydı? Sacit, İfo’nun uyku haplarından içince başına neler geldi? 129. Bölüm ÖzetiSütçüoğlu Rezidansı uykusuzluğun pençesinde kıvranmaktadır.

Elveda Derken Dizisi Final Bölümü Elveda Derken Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-06-20saat: 22:45
Heyecan dolu “sezon finali”Kanal D’nin başrollerinde; Ece Uslu, Burcu Kara, Gökhan Tepe ve Sinan Sümer’in oynadıkları sevilen dizisi “Elveda Derken” bu akşam “sezon finali” bölümü ile ekrana geliyor. Yeni yayın döneminde yepyeni bölümleriyle yine Kanal D’de ekrana gelecek olan dizinin sezon finali bölümünde heyecan doruğa çıkıyor.Naz ve Ece’yi evin yakınlarında bulan bir kamyoncu, onları, verdikleri bilgiler doğrultusunda Lale’nin çalıştığı hastaneye bırakır.

Yaprak Dökümü Dizisi Final Bölümü Yaprak Dökümü Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-06-20saat: 20:00
“Yaprak Dökümü” muhteşem bir “sezon finali” yapıyor.Yaprak Dökümü” bu akşam muhteşem bir “sezon finali” bölümü ile ekrana geliyor.Ekrana geldiği ilk günden itibaren, büyük küçük, yaşlı genç, kadın erkek tüm Türkiye’yi her hafta ekran başına kilitleyerek, geçtiğimiz yayın dönemine damgasını vuran ve sezonun en başarılı yapımları arasında yerini alan “Yaprak Dökümü”nün sezon finali bölümü tam bir duygu fırtınası şeklinde geçiyor.

İki Yabancı Dizisi İki Yabancı Dizisi
Yerli DiziATV2007-06-20saat: 22:00
Dr.Emre Zeyno’dan hoşlanmaya başlıyor. Yıllar sonra ortaya çıkan Cem’in eski sevgilisi Aslı pes etmeye hiç niyetli değil. Cem’i tekrar elde etmek için aklına gelen her yolu deniyor. Cem, sadece Zeyno’nun hastalığının ne olduğunu araştırıyormuş gibi görünse de ilişkileri iyice karmaşık bir hal almaya başlıyor.

How I Met Your Mother How I Met Your Mother
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-20saat: 20:30
Ted ve onun eşine nasıl âşık olduğuna ilişkin eğlenceli bir komedi dizisi “How I Met Your Mother”da, Ted bu aşkın hikâyesini gelecekte, çocuklarına anlatmaya devam ediyor...

Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel
Yabancı DiziKANAL D2007-06-20saat: 17:30
Tüm dünyada izlenme rekorları kıran, dünyaca ünlü pembe dizi “Cesur ve Güzel”in yepyeni bölümleri hafta içi her gün saat 17.30’da ve TV’DE İLK KEZ Kanal D’de ekrana geliyor.İlk bölümü 1987 yılında ekrana gelen ve 20 yıldır devam eden dizi ; Amerika, Kanada , İtalya, Almanya ve Fransa dahil olmak üzere tam 79 ülkede yayınlandı.

Binbir Gece Dizisi Sezon Finali Binbir Gece Dizisi Sezon Finali
Yerli DiziKANAL D2007-06-19saat: 21:45
Şehrazat ve Onur evleniyorKanal D’nin başrollerinde; Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci’nin oynadıkları, Tomris İncer, Metin Çekmez, Yonca Cevher Yenel ve Ergün Demir’in de önemli rollerini üstlendikleri reyting rekortmeni dizisi “Binbir Gece” bu gece sezon finali yapıyor.

Selena Dizisi yeni bölüm Selena Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-06-19saat: 20:30
Burak Selena’ya 1 Nisan şakası yapmaya karar verir. Selena ile kafede otururken iki tane asker gelip Burak’ı kolundan tutarak askere götürdüklerini söylerler. Burak apar topar götürülünce Selena panik yapar. Bunun üzerine Burak Selana’ya evinin anahtarını vererek evden bir kaç parça eşya getirmesini söyler.

Ezo Gelin Dizisi Yeni Bölüm Ezo Gelin Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-19saat: 20:00
Her taşın altından İkbal çıkar. İkbal yine yapacağını yapar. Fatma’nın doğurduğu haberini Ömer’e verir. Ömer’in bir oğlu olmuştur. Ezo, Ömer’in o heyecanlı hali karşısında ne yapacağını bilemez içi ezilir. Ömer, artık çocuklu bir adamdır ve bu işin vebali büyüktür.

Özel Birim Özel Birim
Yabancı DiziTRT 12007-06-19saat: 22:05
TRT’den yine ilgiyle izleyeceğiniz heyecanın sınırlarını zorlayan, gerilim dozu yüksek bir dizi.13 bölümlük BBC yapımı “Torcwood- Özel Birim”, doğaüstü güçlerle mücadele eden özel bir ekibin maceralarını anlatıyor.

Arka Sokaklar Dizisi Arka Sokaklar Dizisi
Yerli DiziKANAL D2007-06-19saat: 20:00
Bir cinayet, bir çocuk kaçırma ve bolca maceraKanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Pınar Aydın, Filiz Taçbaş ve Figen Evren oynadığı sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam da macera dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Acı Hayat Dizisi Final Bölümü Acı Hayat Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-06-18saat: 21:45
Nermin’e kavuşan Mehmet’in tek dileği onu bir an önce hastaneye yetiştirmektir. Sevdiği kadını ölümün eline bırakmaya niyeti yoktur. Hemşireden durumu öğrenen Filiz telaşla olay yerine ulaşmaya çalışmaktadır. Bu arada kavga sırasında yaralanan Ender kendine gelir.

İki Aile Dizisi İki Aile Dizisi
Yerli DiziSTAR TV2007-06-18saat: 20:00
Oğuz ile Eda nihayet düğün hazırlıklarına başlarlar. Oğuz ve Eda alış veriş ve eksikliklerin tamamlanması stresine girerler. Bir de bunlar yetmezmiş gibi son anda davetli listesi pazarlığı yaşanır. Enişte neredeyse bütün Edirne’yi köşke davet etmiştir.Ancak bir sorun vardır.

Şöhret Dizisi Şöhret Dizisi
Yerli DiziATV2007-06-18saat: 20:00
Hakan, Macide ve Gülşen’in gözlerinin önünde Tuğra’yı vurmuştur. Macide sinir krizleri geçirir. Herkes dehşete kapılmıştır. Tuğra’yı apar topar hastaneye kaldırırlar. Kurşunlar çok tehlikeli bölgelere isabet etmiştir. Bu riskli ameliyat oldukça uzun sürer. Herkes gergin bir bekleyiş içerisindedir

Karayip Korsanları Dizisi Karayip Korsanları Dizisi
Yabancı DiziTRT 12007-06-18saat: 23:20
Ippolito, kendisine verilen resmi görevle, antil’leri korsanlardan temizlemek üzere yola çıkar. Kısa sürede büyük başarılar elde eder ama asıl hedefi olan Bela’yı hala ele geçirememiştir.

Baba Oluyorum Dizisi Baba Oluyorum Dizisi
Yerli DiziTRT 12007-06-18saat: 20:30
TRT yepyeni, eğlenceli muhteşem bir komediyi izleyicileriyle buluşturuyor. Deneyimli kadrosu, izleyenleri güldürürken düşündüren senaryosu ve ünlü oyuncu kadrosuyla dizi kısa sürede bağımlısı olacağınız, “Baba Oluyorum” hafızalardan silinmeyen komedi klasikleri arasında başköşeye yerleşecek…

The X Files The X Files
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-17saat: 22:00
ABD’de ilk kez 1993 yılında ekranlarda görülen “The X-Files” ülkemizde de dokuz sezon boyunca en çok izlenen ve sevilen diziler arasında yer aldı. Chris Carter’ın yarattığı konsept üzerine inşa edilen dizi gerçek bir efsane haline geldi ve dünyanın dört bir yanında hayranları tarafından The X-Files kulüpleri kuruldu

Hepsi Bir Dizisi Yeni bölüm Hepsi Bir Dizisi Yeni bölüm
Yerli DiziSHOW TV2007-06-17saat: 20:00
“Zeynep’in ortadan kaybolması konusunda kendilerini suçlu hisseden ve Mert için endişelenen kızlar, kendi dertlerini unutup, Zeynep’in derdine düşerler. Zeynep ise, Mert’e sürpriz yapma peşindedir. Bir kez dolandırılmak Alev’in aklını başına getirmemiştir. Kızlara karşı çaresiz durumda olan Alev, tekrar doğa üstü güçlere başvurmaya kalkar.

Kavak Yelleri Tekrar Bölümü Kavak Yelleri Tekrar Bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-06-17saat: 20:00
Mine evden kaçma planı yapıyor Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri” nin Perşembe günü yayınlanan bölümü bu akşam tekrar ekrana geliyor.

Family Guy Family Guy
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-17saat: 17:30
Son yılların en fazla heyecan yaratan çizgi dizisi Family Guy, The Simpsons’a benzer bir aile çevresinde geçiyor. Baba işçi, aile orta halli, üç çocukları, bir de köpekleri var. Baba Peter Griffin sık sık kendi antikalıklarının ceremesini çeken Katolik bir İrlandalı-Amerikalı. Dizi devam ederken, kısmen de Afrikalı-Amerikalı olduğunu öğreniyor.

Six Feet Under Six Feet Under
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-17saat: 23:00
Televizyonun en iyi dramalarından “Six Feet Under", beşinci sezon bölümleri ile CNBC-e’de. Üç çocuklu Fisher ailesinin hikâyesi, insanların kendi fanilikleri ile yüz yüze gelişi ya da gelemeyişi üzerine kurulu.

Fırtına Dizisi Final Bölümü Fırtına Dizisi Final Bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-06-16saat: 20:00
Finalde “Fırtına” esecekKanal D’nin, başrollerinde Burçin Terzioğlu, Murat Yıldırım, Erkan Can, Zerrin Sümer, Salih Kalyon, Münir Canar ve Jale Aylanç’ın oynadıkları sevilen dizisi “Fırtına” bu akşam sürprizlerle dolu muhteşem bir final bölümü ile ekrana veda ediyor.

Duvar Dizisi Yeni Bölüm Duvar Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-06-16saat: 22:00
Ege gizlice girdiği Taylan’ın evinde bir hesabı görecektir. Nişana geri döndüğünde gizlice İklim ve Taylan’ın nişanlandığı anı izler.

Selena Dizisi yeni bölüm Selena Dizisi yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-06-16saat: 20:00
Selena Honos’a, Burak’ı çok sevdiğini onunla evlenmeği düşündüğünü söyler. Bunun üzerine Honos da Selena’ya; eğer Burak’la evlenirse bütün güçlerini kaybedeceğini anlatır.

Battlestar Galactıca Battlestar Galactıca
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-16saat: 23:55
Saylon Savaşı’nın üzerinden 40 yıl geçmiş ve yapay olarak üretilen Saylonlar, ilk bölümde on iki koloniye de saldırıp yok ederek insanlığa savaş açmıştı... Uzay gemilerini yenileyerek daha da güçlendirmesine rağmen ordu ve tüm savunma teşkilatı, Saylonlar’ın icat ettiği bilinmeyen yeni silah karşısında tamamen çaresiz kalmıştır.

Buffy The Vampire Slayer Buffy The Vampire Slayer
Yabancı DiziCNBC-E2007-06-16saat: 23:15
Yayınlandığı ilk günden itibaren kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturan, başka bir dünya yaratan, aksiyon ile eğlenceyi buluşturan kült dizi “Buffy The Vampire Slayer” bu akşam altıncı sezon onikinci bölümü ile CNBC-e’de.

Hayat Türküsü Hayat Türküsü
Yerli DiziTRT 12007-06-16saat: 20:10
Haydi Kızlar Okula” kampanyasından esinlenilerek oluşturulan “Hayat Türküsü”, idealist bir öğretmen olan Hayat’ın, Van’ın dağlar arasında unutulmuş, geri kalmış bir köyünde verdiği eğitim mücadelesini anlatıyor.

Metropol Cafe Yeni Bölüm Metropol Cafe Yeni Bölüm
Yerli DiziCINE52007-06-16saat: 21:30
Mimar, öğretmen, öğrenci, işadamı,yönetici,tasarımcı, kaptan ve doktor bir araya geldi, oyunculuk yaptı ve dünyada bir ilke imza attı.

Ihlamurlar Altında Dizisi Yeni Bölüm Ihlamurlar Altında Dizisi Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-06-15saat: 22:00
Yılmaz ile Filiz, Cem’in tehdidi altında Kanal D’nin başrollerinde Bülent İnal, Tuba Büyüküstün, Sinan Tuzcu, Nur Sürer ve Binnur Kalkavan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Ihlamurlar Altında” bu akşam da duygu yüklü, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı