Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sihirli Annem Sihirli Annem
Yerli DiziSTAR TV2011-07-10saat: 20:00
Cem, ailesinden ayrılıp yeni bir eve çıkmıştır. Kardeşleri ile birlikte Betüş ve Firuze, Cem’in yeni evini temizlemektedirler, ancak ev o kadar pistir ki bir türlü işin içinden çıkamazlar, sonunda Betüş ve Çilek sihir ile evi temizlemeye karar verir.

Shameless Shameless
Yabancı DiziCNBC-E2011-07-10saat: 23:00
SHAMELESS’ta, altı çocuk ve bir bekar babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarına tanıklık edeceğiz.

Hung Hung
Yabancı DiziE22011-07-09saat: 24:00
Ray Claire’e evlilik hakkında akıl vererek bir müşterisini kaybetme riskine girerken Tanya Ray için büyük bir balık yakalayabileceğini kanıtlamaya çalışır. Ray beyzbol takımının tüm ulaşım masraflarını öderken Jessica Darby’i utandırır.

Mad Men Mad Men
Yabancı DiziE22011-07-09saat: 20:00
Don Draper’ın karmaşık iş ve aşk hayatının etkilerinin sürdüğü yeni sezonun ilk bölümünde olaylar şükran gününde gelişmeye başlıyor. Don bir gazete ile röportaj yapar ancak kendi hayatı ile ilgili konuşmak istemez.

Küçük Sırlar Küçük Sırlar
Yerli DiziSTAR TV2011-07-08saat: 20:00
Çet, Ayşegül’ün Ralf’le beraber gideceğine inanmaz. Ama Ayşegül kararlıdır. Ralf hemen aileleri devreye sokar. Bu hız Ayşegül’ü korkutsa da artık geri dönüşü yoktur. Kendi aralarında küçük bir de söz keseceklerdir. Buna en çok sevinen de Neslişah olur.

Nuri Nuri
Yerli DiziKANAL D2011-07-08saat: 20:00
Can’ın Alaçatı’ya dönmesi Nuri’nin sinirini çok bozmuştur. Aynı zamanda Reyna’nın da geri dönüp Nuri’ye boşanacağını söylemesi Nuri’nin iyice kafasını karıştırmıştır. Ancak Reyna, henüz son kozunu kullanmamıştır.

Öyle Bir Geçer Zaman ki Öyle Bir Geçer Zaman ki
Yerli DiziKANAL D2011-07-08saat: 23:00
Cemile, Carolin’in verdiği ifade ile hapse girer. Parmaklıklar ardında yaşadıklarının şoku altındaki Cemile’nin hapishane gerçeği ile karşılaşması çok zaman almaz. Öte yanda Hasefe Hanım ve çocuklar yıkılmıştır, ne yapacaklarını, kime başvuracaklarını bilemezler.

Karakol Karakol
Yerli DiziSHOW TV2011-07-08saat: 21:30
Reşat ve Ayşe, işledikleri cinayetleri bir seri katilin üzerine atmaya çalışan Can ile Nergis’i yakalar. Ancak, Can tarafından öldürülmek üzere olan Reşat’ın hayatını Cengiz kurtarır. Böylece Reşat’ın Cengiz hakkındaki düşünceleri değişir.

Veronica Mars Veronica Mars
Yabancı DiziCNBC-E2011-07-08saat: 21:00
Yeni bir okul ve Veronica için yeni bir başlangıç... Hearts Üniversitesi’nde eğitim dönemi başlarken Veronica ve Logan hala birliktedirler. Okulun ilk gününde kriminolji dersinde dedektiflik hünerini gösteren Veronica hala babası ile yaşamaktadır.

Vampir Günlükleri Vampir Günlükleri
Yabancı DiziCNBC-E2011-07-07saat: 21:00
Stefan ise hastanede Vicki’yi ziyaret edip, kendi özel yeteneklerini kullanarak olayı hiçbir şekilde hatırlamaması için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. Jeremy’nin ise okulla ilgili problemleri devam etmektedir.

Dinle Sevgili Dinle Sevgili
Yerli DiziFOX TV2011-07-07saat: 19:15
Hande, Ceren’in yalanlarını yüzüne vurur. Mehmet ve Hande arasında büyük bir tartışma yaşanır. Hande ile arasının kötüleşmesini Ceren’in kurduğu oyunlara bağlayan Mehmet, Ceren ile radyo ortaklığını sona erdirme kararını alır.

Kalbim Seni Seçti Kalbim Seni Seçti
Yerli DiziATV2011-07-07saat: 20:00
Handan’ın vurulmasıyla Ömer perişan olur. Eve üzerinde kanlı gömlekle gittiğinde çocuklarına yalan söylemek zorunda kalır. Ancak Emir şüphelenmiş ve bu yalanların peşine düşmüştür. Kaan da annesini vuran kişiden hesap sormak için olayı kurcalamaya başlar.

Canım Babam Canım Babam
Yerli DiziSHOW TV2011-07-07saat: 21:30
Pınar bir oyuncu ajansı tarafından keşfedilir ve bir dizide üç bölüm oynamak üzere teklif alır. Pınar’ın ilerde kendisi gibi doktor olmasını hayal eden Kerem önce buna izin vermez. Ama daha sonra Cansu ve ailesinin devreye girmesiyle evet demeye mecbur kalır.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22011-07-07saat: 23:00
Fransa’dan dönüşünde çok güçsüz olan Henry ayağındaki sağlık sorunu nedeniyle çok acı çekmektedir. Ordusunun Lord Surrey komutasında çok kötü durumda olduğunu öğrenen Henry Lord Surrey’e eve dönmesini emreder ve yerine Lord Hertford’u görevlendirir.

Öyle Bir Geçer Zaman ki Öyle Bir Geçer Zaman ki
Yerli DiziKANAL D2011-07-07saat: 23:00
Ali’yi eve, ait olduğu yere döndürmek için limana gittiğinde aniden bütün pervasızlığı ile karşısına çıkan Carolin’i bıçaklayan Cemile şoktadır. Olayı öğrenen çocukların yaşadıkları şaşkınlık ise daha büyüktür. Onlar için olayın tek sorumlusu vardır, babaları Ali.

Dürüye’nin Güğümleri Dürüye’nin Güğümleri
Yerli DiziSTAR TV2011-07-07saat: 20:00
Yaman’ın ninesi Zila, gündeme bomba gibi düşmüştür. Gerdeği bir kez daha yarım kalan Hayriye’yi artık çok zor günler beklemektedir.Dürüye’nin İstanbul’a kaçtığını düşünen Zühtü ve Duran, bir iz bulup Dürüye’ye ulaşmak için birbirleriyle yarışır.

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın
Yerli DiziATV2011-07-06saat: 20:00
Haluk ve Meltem tatil planı konusunda bir yere varamaz. Haluk çadır tatilinde, Meltem ise lüks bir otelde konaklama isteğinde ısrarlıdır. Berke damatlık seçiminde bir türlü karar veremez…

Breaking Bad Breaking Bad
Yabancı DiziE22011-07-06saat: 23:00
Jesse Combo’nun cinayetini organize eden uyuşturucu satıcılarını takip eder. Marie artık eve dönmesi için Hank’ı ikna etmeye çalışır ancak Hank kendi başına yürüyebilene kadar hastaneden ayrılmayı kabul etmez.

Kalbim Seni Seçti Kalbim Seni Seçti
Yerli DiziATV2011-07-06saat: 23:00
Ümran ve Yavuz yıllar sonra karşı karşıyadır. Ancak bu karşılaşma, Ümran’ın yıllardır herkesten sakladığı sırrı da açığa çıkarmış ve onu perişan etmiştir. Bu arada birbirlerini tanımayan Ömer ve Kaan, Şafak’ın barında karşılaşırlar.

Dinle Sevgili Dinle Sevgili
Yerli DiziFOX TV2011-07-06saat: 20:30
Ceren, Hande ve Mehmet’in arasını bozmak için ikili oynamaya başlar. Hande, radyodan ayrılma kararı alır. Nermin, hamile olduğunu anlar. Bu gerçeği Taner’le paylaşacak mıdır?

Vampir Günlükleri Vampir Günlükleri
Yabancı DiziCNBC-E2011-07-06saat: 21:00
Elena, Bonnie’nin Stefan hakkındaki uyarılarını görmezden gelir. Tyler futbolda Stefan’ı küçük düşürmeye çalışır ancak Stefan yeteneği ile herkesi kendine hayran bırakır. Bay Tanner isteksizce Stefan’ın futbol takımına katılmasına izin verir.

Öyle Bir Geçer Zaman ki Öyle Bir Geçer Zaman ki
Yerli DiziKANAL D2011-07-06saat: 23:00
Bütün aile mektubu ve Carolin’i öğrenir. Evde kıyamet kopar. Ali evi terk eder. Carolin ise İstanbul’dadır! Hasefe Hanım’ın bambaşka niyetle önayak olduğu aile yemeği felaketle sonuçlanır. Carolin’in Ali’ye yazdığı aşk mektubu Osman’ın minik ellerinden sofraya bomba gibi düşmüştür.

Öyle Bir Geçer Zaman ki Öyle Bir Geçer Zaman ki
Yerli DiziKANAL D2011-07-05saat: 23:00
Cemile, yuvasını korumak için kayınvalidesi ile birlikte harekete geçer. Ancak Carolin’in de Ali’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Cemile, sonunda dayanamaz ve Ali’ye Carolin’i sorar. Ali, önce inkâr etmeye kalkışsa da, gerçeği itiraf etmek zorunda kalır.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2011-07-05saat: 20:00
Güven, Kamil’e Aslı’yla evlenmek istediğini söyler. Aslı şaşkın kalır. Aslı, Güven’in böyle bir fedakarlık yapmasına karşı çıkar. Güven ise vazgeçtiği bir hayalinden bahseder. Aslı’nın kararı ne olacak? Öte yandan Aslı’nın başına bela olan katil Alp hapisten çıkar, kapısına dikilir.

Tövbeler Tövbesi Tövbeler Tövbesi
Yerli DiziATV2011-07-05saat: 20:00
Oktay, Fidan’a kendini anlatmayı başarmıştır. Sıra Fidan’a arkadaşlık teklif etmeye gelir. Bu teklif özel ve unutulmaz olmalıdır. Bu konuda Oktay’ın en büyük yardımcıları Süreyya ve Rıfkı olacaktır.

Camelot Camelot
Yabancı DiziCNBC-E2011-07-05saat: 21:00
Morgan, Camelot’u ele geçirir ve sadık kızkardeş rolünü oynarken aynı zamanda Arthur ve Guinevere ile ilgili söylentileri de körükler. Her şey planladığı gibi gitmektedir; Arthur ölecek ve o da böylelikle onaylanarak taç giyebilecektir...

Camelot Camelot
Yabancı DiziCNBC-E2011-07-04saat: 21:00
Igraine ve Morgan büyük salonda yüzyüze gelirler. Gerçek Igraine gördükleri karşısında bunun nasıl mümkün olduğuna inanamaz. Morgan kaçmak ve Pendragon Kalesi’ne geri dönmek için onun şakınlığından yararlanacaktır.

Öyle Bir Geçer Zaman ki Öyle Bir Geçer Zaman ki
Yerli DiziKANAL D2011-07-04saat: 23:00
Uzun yol kaptanı Ali nihayet evine döner. Herkes evin reisini büyük bir heyecan içinde beklerken, Akarsu Ailesi’nin hayatı bu dönüş ile birlikte bir anda değişir. Bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmaz.

Akasya Durağı Akasya Durağı
Yerli DiziKANAL D2011-07-04saat: 20:00
Akasya Durağı’nda ciddi bir iş yoğunluğu vardır. Nuri Baba yeni bir şoför almaya karar vermiştir. Tıp fakültesi öğrencisi Emre, okul harçlıklarını çıkarmak için taksicilik yapmak ister ve durağa başvuruda bulunur. Bu arada gazeteci İpek’e de patronu önemli bir görev verir.

Babam Sağolsun Babam Sağolsun
Yerli DiziATV2011-07-03saat: 22:10
Ali Usta çok gergindir. Herkes onunla konuşamamaktan şikayetçidir. Bu konuda seslerini yükselten ev halkı, babalarının vicdanına hitap eder. Bu yöntem etkili olur. Ali Usta daha vicdanlı olmaya başlar.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı