Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kaan Tangöze Biyografisi
Kaan Tangöze fotoğrafı

Kaan Tangöze
Gerçek Adı : Rıza Kaan Tangöze
Doğum Tarihi : 05 Eylül 1973
Eğitimi : Yüksek Lisans

Şişli Terakki Lisesi, Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümü'nü bitirdi. ABD'de University Of Seattle'da ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı. Eğitimini sürdürürken Yakup Trana ile beraber müzik çalışmalarına da devam etti. Seattle'da yazdığı 'La,la,la,la' isimli bir parçası ABD'de yayınlanan iki toplama albümde yer aldı. Duman kurulmadan önce Ari Barokas ile birlikte Mad Madame isimli grunge/cover yapan bir grupları vardı. Grupta elektro gitar çalar, vokalistlik yapar. Fender stratocaster elektro gitar kullanır.

Yeşim Salkım'ın Beyhude isimli parçasında vokal yaptı. Led Zeppelin, Orhan Gencebay dinlediğini belirtmiştir. Kendisine amerikan Guns And Roses grubunu örnek almıştır.

Ocak 2006'da, Duman grubundan Batuhan Mutlugil ve Yakup Trana'yla beraber, Karanlıkta ve Tam Olsun adlı iki parçanın yer aldığı Karanlıkta isimli bir solo çalışma yaptı.vokalistliğini yaptığı duman grubunun şimdiye kadar 3 stüdyo albümü ve 2 konser albümü vardır. Ayrıca 2004 yılında Avrupa'da yapılan solo yarışmasında 2.lik başarısını göstermiştir.
Kaan Tangöze resimleri, Kaan Tangöze fotoğrafları

Kaan Tangöze videoları izle , Kaan Tangöze izle
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı