Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Seray Sever Biyografisi
Seray Sever fotoğrafı

2008 - Yalancı Romantik

2006 - Erkeksen Seyret

2005 - AB'nin Yolları Taştan : Hildegart (Alman Denetçi)

2004 - Çocuklar Ne Olacak : Derya

2004 - Tatil Aşkları

2003 - Kurtlar Vadisi : Derya Çakır

2003 - Esir Şehrin İnsanları : Sabriye

2002 - Ev Hali : Nurdan

2000 - Kumkapı Olayı-Üzgünüm

2000 - Evdeki Hesap

2000 - Dadı : Suzan

1999 - Köstebek : Enver\'in Avukatı

Seray Sever
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 27 Şubat 1973
Eğitimi : Lisans

Üniversite yıllarının başında hobi amaçlı reklamlarda oyuncu olmak için Neşe Erberk ile görüşen Seray Sever, 1990 yılında Kahraman Afyonoğlu'ndan gelen teklif üzerine TRT'de "Popstar" isimli müzik eğlence programının sunuculuğunu üstlendi. Mustafa Mayadağ'ın yönetmenliğinde gerçekleşen program üç yıl sürdü.

1996 yılında, Atv'de "Sabah Şekerleri"nde programını sunmaya başladı. Daha sonra Erhan Yazıcıoğlu ile Seç Bakalım, Orhan Boran'la "Atv'de Pazar" ve Show TV'de yayınlanan "Şans Kapıyı Çalınca" adlı yarışma programında görev aldı. 2002'de, Show TV'de yayınlanan ve büyük ilgi çeken dizi film Dadı'da başrolde oynadı. Aynı yıl, Show TV'de yayınlanan "Ev Hali" isimli dizi, Atv'de "Aşk Olsun" isimli program, "Dolunay Katili" isimli tiyatro oyunu ve pek çok reklam filminde oynadı. Daha sonra, "O Şimdi Asker" isimli sinema filminde rol aldı.

2003 yılında, Kurtlar Vadisi isimli dizinin ilk 22 bölümünde oynadı. Ayrıca, TRT'de "Esir Şehrin İnsanları" ile Show TV'de "Krypton" isimli yarışma programda yer alan Seray Sever, Kanal D'nin "Popstar" isimli yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

2004 yılında Kanal D'de "Turkstar", Atv'de "Ünlüler Çifliği", Star TV'de "Tatil Aşkları", Birol Güven'in "Çocuklar Ne Olacak" isimli dizisi ve Hakan Yılmaz ile birlikte "Sevgili Karım" adlı tiyatro oyununda rol aldı.

2005'de Atv'de "Ünlüler Çiftliği", Star TV'de Yasemin Yalçın ile "AB'nin Yolları Taştan" isimli dizi, Mustafa Altıoklar'ın yönetmenliğini yaptığı "Banyo" isimli sinema filminde rol aldı.

5 yıl boyunca Cosmopolitan dergisinde "Seray Sever'le Baş Başa" köşesinde röportajlar yaptı. Ali Atıf Bir ile birlikte, Cine 5'de, her akşam canlı yayınlanan "Başka Yerde Yok" programını sundu.

Türkmax da Seray Sever ve Erkekler ile Atv de Metin Şentürk ile birlikte Sabahın Körü programlarını sundu.Yine Türkmax'da Oktay Kaynarca ile birlikte program yapmaktadır.
Seray Sever resimleri, Seray Sever fotoğrafları

Seray Sever videoları izle , Seray Sever izle
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı