Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hepimiz Birimiz İçin dizisi
Hepimiz Birimiz İçin dizisi
Hepimiz Birimiz İçin dizisi


Tarih: 2008-07-03 TV : KANAL D Saat: 20:45 Tür:Yerli Dizi


Untitled document

Kanal D’de bugün ( 03 Temmuz Perşembe), “Hepimiz Birimiz İçin” adlı yepyeni bir gençlik dizisi başlıyor. “Herkesin bir rengi var!” sloganıyla yola çıkan “Hepimiz Birimiz İçin”, 24 yaşındaki altı arkadaşın aşk, dostluk, dram ve komedi dolu maceralarını konu ediyor. Hepimiz Birimiz için dizisi üniversiteyi bitirdikten sonra, hayatlarının önceden hayal ettikleri gibi olmadığını fark eden altı gencin, renklerini soldurmamak, hayallerinden vazgeçmemek, sıradanlaşmamak için verdikleri mücadeleyi konu alan dizi, sadece gençleri değil, her yaş grubundan insanı ekrana bağlayacak. Hepimiz Birimiz için dizisinin yapımcılığını Artı Film’in üstlendiği dizinin senaryosu Tolga Küçük ve Tuğba Doğan tarafından kaleme alınıyor. Hepimiz Birimiz için dizisinin yönetmen koltuğunda ise Sadullah Celen var. Hepimiz Birimiz için Büyük prodüksiyonu, genç oyuncu kadrosu, farklı ve dinamik senaryosuyla dikkat çeken “Hepimiz Birimiz İçin”in ilk bölümünün konusu şöyle; Kadıköy Anadolu Lisesi 2003 yılı mezuniyeti… Çok sıkı üç dost olan Nazım, Emir ve Egemen ile Nazım’ın büyük aşkı olan Zeynep, mezuniyetlerini kutlamakta, geleceklerine dair büyük heyecan duymaktadırlar. Dört kafadar, heyecanla bekledikleri üniversite hayatları bittiğinde her şeyin ne kadar güzel olacağını hayal ederek beş yıl sonrası için kadeh kaldırırlar, ancak hiçbir şey bekledikleri gibi olmaz. Bu beş yıl boyunca yolları bir kesişip bir ayrılan üç dost, beş yıl geçtiğinde hayatlarının kontrolden çıkmak üzere olduğunu fark ederler.Hepimiz Birimiz için Nazım ve Zeynep çoktan ayrılmış, Nazım okulu bırakmış, Emir oyunculuk hayallerinden neredeyse vazgeçmiş, basketbolcu olan Egemen ise ikinci ligde vasat bir takıma demir atmıştır. Hiçbir şeyin hayal ettikleri gibi gelişmediğini fark eden üç kafadar, birlikte yaşamaya, hayata ve zorluklara karşı birlikte mücadele etmeye karar verirler! Bu sırada, Nazım’ın 2 yıldır görüşmediği ama hâlâ aşık olduğu eski sevgilisi Zeynep’le karşılaşması, olaylara büyük bir ivme kazandırır: Zeynep’in, bütün hayatını karartacak bir hata yapmak üzere olduğunu öğrenen Nazım, ne pahasına olursa olsun onu bu hatadan döndürmeye karar verir. Bu sırada, Zeynep’in ev arkadaşları Mine ve Serap da, kendilerini bu heyecanlı, romantik ve komik öykünün içinde bulurlar. Hepimiz Birimiz için .Zeynep’i kurtarmak için bir ‘mucize’ gerekmektedir. Hepimiz Birimiz için Ve beş genç, bütün acemilikleri, beceriksizlikleri ve şanssızlıklarına rağmen bu mucizeyi gerçekleştirmeye girişirler. Hepimiz Birimiz için Ancak başlarını büyük bir belaya sokarlar.
Hepimiz Birimiz için
Yapımcı : Artı Film Yönetmen : Sadullah Celen Senarist : Tolga Küçük – Tuğba Doğan Oyuncular : Seda Güven (Zeynep), Buğra Gülsoy (Nazım), Gülcan Arslan (Mine), Lemi Filozof (Emir), Demet Şaşmaz (Serap), Serhat Teoman (Egemen), Volkan Ünal (Ertan), Hepimiz Birimiz için  Ceren Erginsoy (Hazal), Server Mutlu (İsmail), Selma Özkan (Meral), Haluk Bozgeyikli (Cüneyt), Erkan Pekbay (Bekir), Emre Aksoy (Murat),Hepimiz Birimiz için   Ali Nazari (Kaya) ve Jeyan Tözüm (Latife)

Künye :
Untitled document

Hepimiz Birimiz için dizisi
Yapımcı : Artı Film Yönetmen : Sadullah Celen Senarist : Tolga Küçük – Tuğba Doğan Oyuncular : Seda Güven (Zeynep), Buğra Gülsoy (Nazım), Gülcan Arslan (Mine), Lemi Filozof (Emir), Demet Şaşmaz (Serap), Serhat Teoman (Egemen), Volkan Ünal (Ertan), Ceren Erginsoy (Hazal),Hepimiz Birimiz için  Server Mutlu (İsmail), Selma Özkan (Meral), Haluk Bozgeyikli (Cüneyt), Erkan Pekbay (Bekir), Emre Aksoy (Murat), Ali Nazari (Kaya) ve Jeyan Tözüm (Latife) Hepimiz Birimiz için


Hepimiz Birimiz İçin dizisi izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı