Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gece Gündüz dizisi yeni dizi
Gece Gündüz dizisi yeni dizi
Gece Gündüz dizisi yeni dizi


Tarih: 2008-07-04 TV : KANAL D Saat: 20:45 Tür:Yerli Dizi


Untitled document

Kanal D’de bugün ( 04 Temmuz Cuma), “Gece Gündüz” adlı yepyeni bir dizi başlıyor. Başrollerinde Settar Sanrıöven, Sarp Levendoğlu ve İpek Özkök’ün oynadıkları “Gece Gündüz”; polisiye – aksiyon ve komedi unsurlarının başarıyla harmanlandığı, ekrana damgasını vuracak harika bir dizi. Alışılagelmiş dizilerden farklı bir dizi olan “Gece Gündüz”, heyecanı, hiç bitmeyen temposu ve asla durmayan aksiyonuyla ekranda tiryakilik yapacak.Gece Gündüz dizisi  Özellikle macera ve aksiyon sevenlerin bağımlısı olacağı dizide, birbirine tamamen zıt iki polisin, yollarının kesişmesiyle birlikte, yaşadıkları maceralar ve komik durumlar konu ediliyor. Gece Gündüz dizisi  Cuma akşamlarının yeni ekran gözdesi olmaya aday olan dizinin ilk bölümünün konusu şöyle; Başlangıçta Narkotik Şube’de görev yapan gözü kara, cesur ve kural tanımaz Başkomiser Aslan, istemeden bulaştığı bir olay yüzünden Organize Suçlar Şubesi’ne geçiş yapar. Ve burada kendisine tamamen zıt karakterde olan, Kemal Başkomiser ile birlikte çalışmak zorunda kalır.Gece Gündüz dizisi  Emekliliğine çok az kalmış olan Kemal Başkomiser, bu çılgın adamla çalışmayı kesinlikle reddeder. Fakat kader ağlarını çoktan örmüştür bile. Kemal istemeden de olsa Aslan’la göreve başlar. Gece Gündüz dizisi İlk işleri bir otel odasında aşırı dozdan ölen bir genç kızın ölümünü araştırmaktır. Simge Civanoğlu adındaki bu kız, Kemal’in yıllar öncesinden tanıdığı bir polis arkadaşı Halit Civanoğlu’nun kızıdır. Olayı araştırmaya başlayan Aslan ve Kemal kızın ölümünün babasıyla bir ilgisi olabileceğini öğrenirler. Hemen kolları sıvayıp Simge’nin görüştüğü adamları bulmaya çalışırlar. Fakat bu arada her gittikleri yerde karşılarına çıkan gazeteci kız Alev, ayak bağı olmaya başlamıştır. Aslan bir yandan bu gazeteciyle uğraşırken bir yandan da öfkesine karşı koyamadığı olayların içine kendi tarzı ve üslubuyla dalarak, sürekli ortalığı dağıtır. Aklın ve sağduyunun temsilcisi olan Kemal Başkomiser ise bu duruma giderek sinirlenmeye başlar. Böylece birbirleriyle sürekli didişerek, çekişerek de olsa, Simge adında bu kızın ölümüne sebep olan mafyanın peşine düşerler. İz peşinde gittikleri bir evde onları büyük bir sürpriz beklemektedir.
Gece Gündüz dizisi yeni bölüm
Yapım : Altıoklar Yapımcı : Mehmet Altıoklar, Emine Altıoklar Yönetmen : Metin Balekoğlu Senaryo : Hülya İniş,Sevgi Saygı, Serdar Tantekin Müzik : Mehmet Can Erdoğan Oyuncular : Settar Tanrıöven (Kemal), Sarp Levendoğlu (Aslan) İpek Özkök (Alev), Gül Onat (Neriman), Ceren Olcay (Akasya), Ömer Güney (Toprak), Ece Hakim (Lale), Ayşen Gruda (Hayriye), Bülent Şapşak (Sipsi), Ruken Demirer (Nazlı), Rozet Hubeş (Gülbahar), Damla Sönmez (Pınar),Esin Doğan (Serap), Ushan Çakır (Yavuz), Okan Albayrak (Gözlüklü)

Künye :
Untitled document

Gece Gündüz dizisi  Yapım : Altıoklar Yapımcı : Mehmet Altıoklar, Emine Altıoklar Yönetmen : Metin Balekoğlu Senaryo : Hülya İniş,Sevgi Saygı, Serdar Tantekin Müzik : Mehmet Can Erdoğan Oyuncular : Settar Tanrıöven (Kemal), Sarp Levendoğlu (Aslan) İpek Özkök (Alev), Gül Onat (Neriman), Ceren Olcay (Akasya), Ömer Güney (Toprak), Ece Hakim (Lale), Ayşen Gruda (Hayriye), Bülent Şapşak (Sipsi), Ruken Demirer (Nazlı), Rozet Hubeş (Gülbahar), Damla Sönmez (Pınar),Esin Doğan (Serap), Ushan Çakır (Yavuz), Okan Albayrak (Gözlüklü) Gece Gündüz dizisi


Gece Gündüz dizisi yeni dizi izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı