Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Selena dizisi tekrar bölümleri
Selena dizisi tekrar bölümleri
Selena dizisi tekrar bölümleri


Tarih: 2008-07-19 TV : ATV Saat: 20:40 Tür:Yerli Dizi


Untitled document

Selena dizisi tekrar bölümleri

74. Bölüm Tekrar

Selenanın başı bu defa da Ütopyadan kovulup bir oyuncak olarak Dünyaya fırlatılan Matadorla derttedir. Aslı ve Kıvılcım vasıtasıyla eve giren Matador, ortalığı birbirine katar. Selin, Leyla ve Nazlı Matadorun yaptıkları yüzünden amcalarına karşı zor durumda kalırlar. Aslı evde dönen garip olaylardan kızları sorumlu tutar. Matadorun yaptıları yüzünden evden kovulma tehlikesiyle başbaşa kalan kızlar çareyi Selenadan yardım istemekte bulurlar. Fakat Selena için Matadoru etkisiz hale getirmek pek de kolay olmayacaktır. Öte yandan Kaderin izin gününde başka bir eve temizliğe gittiğini öğrenen Alamet, bunun Zülfikara yakalanmadan Kaderi görebilmesi için bir fırsat olduğunu düşünür. Ne var işler düşündüğü gibi gitmez.

Yapım: Süreç Filmcilik-Ali Gündoğdu, İnci Kırhan Senaryo : Gani Müjde-Tükenmez Kalem Yönetmen: Bora Onur Oyuncular: Sinem Kobal (Selena), Zuhal Topal(Fitnat), Selda Özbek(Aslı), Dilara Kurtuluş, Hakan Altıner(Ekrem), Sinan Çalışkan(Hades), Cansu Demirci(Selin), Gizem Güven (Leyla), Ümit Erdim(Zülfikar)

Künye :
Untitled document

Selena dizisinin tekrar bölümleri Yapım: Süreç Filmcilik-Ali Gündoğdu, İnci Kırhan Selena dizisinin Senaryosu : Gani Müjde-Tükenmez Kalem Yönetmen: Bora Onur Selena dizisinin Oyuncuları: Sinem Kobal (Selena), Zuhal Topal(Fitnat), Selda Özbek(Aslı), Dilara Kurtuluş, Hakan Altıner(Ekrem), Sinan Çalışkan(Hades), Cansu Demirci(Selin), Gizem Güven (Leyla), Ümit Erdim(Zülfikar)


Selena dizisi tekrar bölümleri izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı