Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yaban Gülü
Yaban Gülü
Yaban Gülü


Tarih: 2008-07-19 TV : ATV Saat: 22:40 Tür:Yerli Dizi


Untitled document

Yaban Gülü Dizisi

Nikahta Laçini gören Selim, şaşkına döner. Ancak Laçin hiç umulmadık bir olgunluk göstererek Güzin ve Selimi tebrik eder ve oradan ayrılır. Selimle Ziya nikahtan kısa bir süre sonra, iş gezisi için yurt dışına çıkmak zorunda kalınca, şirketin koordinasyonunu Güzine bırakırlar. Güzin, tırnaklarını Laçin e geçirmek için bu fırsatı değerlendirecektir. Ancak, Laçine büyük sürpriz, bir ziyaretçiyle gelir. Öte yandan Memo sünnet düğününe Üzeyir in geldiğini görünce korkuyla Ömer e haber verir. Ömer in uyarısına rağmen Üzeyir, Memo yu ortadan kaldırmaya kararlıdır. Bununla da yetinmeyen Üzeyir, Neriman la da işbirliği yaparak korkunç bir plan hazırlar. Bu planın hedefinde Ömer ve Ayten de vardır.

Yaban Gülü dizisi Yönetmeni :Filiz Kaynak Senaryo :Nuran Devres Yapım :Vega Yapım Yaban Gülü dizisi oyuncuları : Hatice Şendil (Laçin), İpek Tenolcay (Ayten), Cihan Okan (Selim), Sarp (Hakan), Duygu Şen (Pelin), Cihan Yenici (Ömer), Gürhan Elmalıoğlu(Tarık), Ali Yaylı(Üzeyir), Damla Debre(Dilber), Emrah Kolukısa(Mahir), Seçkin Özdemir(Burak), Çetin Büyükakın(Şükrü), Gazi Şeker(Onur), Tunç Ataç(Yalçın), Ortans Kıvanç(Tenzile), Sevcan Alkan(Müge), Aylin Kılıçaslan(Rezzan)

Künye :
Untitled document

Yönetmen :Filiz Kaynak Senaryo :Nuran Devres Yapım :Vega Yapım Başlıca roller : Hatice Şendil (Laçin), İpek Tenolcay (Ayten), Cihan Okan (Selim), Sarp (Hakan), Duygu Şen (Pelin), Cihan Yenici (Ömer), Gürhan Elmalıoğlu(Tarık), Ali Yaylı(Üzeyir), Damla Debre(Dilber), Emrah Kolukısa(Mahir), Seçkin Özdemir(Burak), Çetin Büyükakın(Şükrü), Gazi Şeker(Onur), Tunç Ataç(Yalçın), Ortans Kıvanç(Tenzile), Sevcan Alkan(Müge), Aylin Kılıçaslan(Rezzan)


Yaban Gülü izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı