Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sürgün Hayatlar
Sürgün Hayatlar
Sürgün Hayatlar


Tarih: 2008-07-29 TV : TRT 1 Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


Untitled document

Gerçekle oyunun yer değiştirdiği hikâyesiyle “Sürgün Hayatlar”… Başrollerini Aydan Şener (Eylül), Teoman Kumbaracıbaşı (Doğan), Hakan Eratik (Efe), Nazan Biter (Nuran), Kenan Bal (Nihat), Neslihan Acar (Neslihan), Buğra İnce’nin (Deniz) ve Nihat Nikerel’in (Ziya Baba) paylaştığı dizinin yönetmeni ise Şahin Gök. Burak Törer’in yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryo yazarları Murat Sarı ve Hakan Altuntaş. Müzikler Gökhan Kırdar’a ait.
Efe, Nesrin’i yemek sonrası eve bırakırken, talihsiz bir şekilde kaza geçirirler. Bu kaza, Doğan ile Eylül’ün yolunu aynı hastaneye düşürür ama aynı zamanda Eylül’ün Efe’ye karşı duygularını sorgulamasına sebep olur. Ziya, kendilerine yapılan saldırının arkasında kim olduğunu bulmak için, saldırganı aramaya başlar. Bu arada Nesrin, Eylül’le tanışır... Onun Efe’yle evli olduğunu sanmaktadır. Bu yüzden Doğan’dan söz etmez ona... Doğan’ın aradığı Eylül’ü bulmuş olabileceğini düşünür ama evli olması elini kolunu bağlar. Hastaneden çıkan Efe’nin, iyileşinceye kadar babasının evinde kalmasına karar verilir. Eylül de Deniz’i alıp birkaç günlüğüne oraya yerleşir. Fakat bu umulmadık bir sonuca yol açar...

Künye :
Untitled document

Aydan Şener (Eylül), Teoman Kumbaracıbaşı (Doğan), Hakan Eratik (Efe), Nazan Biter (Nuran), Kenan Bal (Nihat), Neslihan Acar (Neslihan), Buğra İnce’nin (Deniz) ve Nihat Nikerel’in (Ziya Baba) paylaştığı dizinin yönetmeni ise Şahin Gök. Burak Törer’in yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryo yazarları Murat Sarı ve Hakan Altuntaş. Müzikler Gökhan Kırdar’a ait.


Sürgün Hayatlar izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı