Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Las Vegas
Las Vegas
Las Vegas


Tarih: 2008-09-08 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Şans Tekerleği Hakedenler İçin Dönmeye Başlıyor
Las Vegas
“Sezonun Büyük Bombası Tom Selleck

Las Vegas gecelerinin heyecanı CNBC-e ekranına geri dönüyor. Üstelik etkileyici salonlarının yanı sıra perde arkasında yaşanan tüm skandallarına da şahit olmak üzere... Dram, komedi ve aksiyonu başarıyla birleştiren Las Vegas, CNBC-e’nin yeni yayın döneminde 5. Sezon bölümleri ile her Pazartesi karşınızda!

Tom Selleck Yeni Sezonda Las Vegas’ın Patronu
Las Vegas”ın 4. Sezon sezon finalinde kumarhanede büyük bir patlama olmuştu. Yeni sezonda cevabını beklediğimiz en önemli soru, kimin gidip kimin kaldığı... Sezonun en büyük sürprizi ise, Tom Selleck. Montecito’nun kovboy çizmeli yeni patronunu canlandıran Tom Selleck, Magnum, P.I.’daki rolüyle hafızalarımıza kazınan Altın Küre ve Emmy ödüllü bir oyuncu...

Aksiyon Başlıyor...
Bu akşam yayınlanacak 5. sezonun ilk bölümünde Montecito kumarhanesi çalışanları ve Las Vegas polisi, Mary’nin babasını kimin öldürdüğünü çözmeye uğraşırken bir yandan da son yaşanan otel hırsızlığındaki suçluların kimliğini belirlemeye çalışmaktadır. Bu arada gizemli bir kovboy (Tom Selleck) Montecito’nun vergi borçlarını kapatarak kumarhanenin yeni sahibi olur.

Yayın Günü  : 8 Eylül Pazartesi
Yayın Saati   : 20:00
Bölüm  : 5. Sezon / 1. Bölüm

Künye :

Las Vegas 5. Sezon


Las Vegas izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı