Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Side Order Of Life
Side Order Of Life
Side Order Of Life


Tarih: 2008-09-12 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


CNBC-e’de dizi yağmuru devam ediyor; dünya televizyonlarında ses getiren yapımlar Yeni Yayın Dönemi’nde ekrana geliyor... Bu akşam başlayacak yeni dizilerden biri de hastalığın insan hayatını nasıl etkilediğini anlatan muhteşem bir dramedi örneği “Side Order Of Life”. Çağın Hastalığı Kanser’in Değiştirdiği Bir Hayat Senaryosunu aynı zamanda bir oyuncu da olan, ödüllü yazar Margaret Nagle’ın yazdığı “Side Order Of Life”, kanser hastalığına yaklaşımı ve farklı anlatımıyla yayınlandığı ilk günden itibaren çok iyi eleştiriler aldı. Komediyle dramı harmanlayan ve son dönemdeki iyi örnekleriyle yükselişe geçen “dramedi” türünde bir dizi olan Side Order Of Life, aynı zamanda Beverly Hills, 90210’dan hatırlayacağımız Jason Priestly’nin de televizyon ekranlarına döndüğü yapım olma özelliğini taşıyor. Bazen evren size bir işaret gönderir. Ama işaret gönderilecek kadar şanslı olsanız bile hayatınıza yeni bir yön vermeniz konusunda sizi uyaran bu işareti anlamlandıracak kadar şanslı olmayabilirsiniz. Side Order Of Life’ın kahramanı Jenny McIntyre da evrenin uyarılarını dikkate almayı bilen şanslı insanlardan bir tanesi. In Person adlı bir dergi için fotoğrafçılık yapan Jenny, en yakın arkadaşı Vivy’nin kanser olduğunu öğrenince hayatını farklı bir gözle değerlendirmeye başlar. Jenny bu acı gerçek sayesinde hayata dair daha önce görmediği ayrıntıları fark ederek çevresindeki insanların hayatlarını olumlu yönde değiştirebilme gücüne sahip olur, ama öte yandan kendi hayatında işler o kadar da iyi gitmemeye başlar. Hayat ve hayattan ne beklediği hakkında kafası karışan Jenny, evlenmesine çok az bir süre kalan nişanlısı Ian hakkında da kara kara düşünmeye başlar...
1. Bölüm: Hayatı Gözden Geçirme Zamanı Ian Denison’ın evlilik teklifini kabul eden “In Person” dergisi fotoğrafçısı Jenny McIntyre’ın dünyadaki en mutlu ve şanslı kadın olması beklenmektedir, ancak düğün tarihi yaklaştıkça Jenny kabuslar görmeye başlar. Tüm bu şüphe ve kaygılar yetmiyormuş gibi bir de en yakın dostu Vivy’nin kanserinin bu defa beyninde tekrar nüksettiğini öğrenmesiyle tüm dünyası başına yıkılır. Vivy Jenny’den hayatındaki herşeyi yeniden gözden geçirmesini ve toparlamasını ister; bunlara nişanlısı Ian da dahildir. Jenny önceleri bunu reddetse de bilinçaltı o farkında olmadan buna başlamıştır bile. Bu arada Ian’ın telefon numarasını yanlış çeviren Jenny gizemli bir yabancıyla diyaloğa girer.

Jenny McIntyre (Marisa Coughlan) Jenny McIntyre, In Person adlı bir dergide çalışan 30 yaşında bir fotoğrafçı. İyi bir işi, sevdiği ve evlenmek üzere olduğu bir nişanlısı var. Ancak en yakın arkadaşının kanser olduğunu öğrenince hayatı değişiyor. Ian Denison (Jason Priestly) Ian Denison, Jenny’nin nişanlısı. Ayrıca onun en yakın arkadaşı Vivy’yle de aynı okula gitmişler. 39 yaşındaki oyuncuyu Beverly Hills, 90210’daki Brandon Walsh rolüyle tanıdık. Bu rolüyle iki kez Altın Küre’ye aday gösterilen Priestly, dizinin yakaladığı uluslarası başarıyla televizyonun en gözde aktörlerinden biri olmuştu. Vivy Porter (Diana Maria Riva) Vivy Porter yakalandığı kanserin nüksettiğini öğrenen güçlü ve sözünü sakınmayan bir kadın, Jenny’nin en yakın arkadaşı. Rick Purdy (Christopher Garten) Rick Purdy, In Person dergisinin editörü. Ayrıca Vivy Porter’a da fena halde âşık. Cell Phone Man (Cep Telefonundaki Adam) Jenny’nin nişanlısına ulaşmaya çalışırken yanlışlıkla aradığı gizemli adam. Kim olduğu bir muamma, ama o Jenny’yi herkesten daha iyi anlıyor. Jenny ne zaman bir sorunu olsa hemen onu arıyor. Bu adam belki de Jenny’nin ruh eşi olabilir.

Künye :

Side Order Of Life izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı