Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ay Işığı
Ay Işığı
Ay Işığı


Tarih: 2008-11-23 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Ay Işığı Dizisi  yeni bölüm
Erler Film / Türker İnanoğlu yapımcılığında yönetmenliğini Ahmet Yurdakul ve Ozan Yurdakul’un üstlendiği, başrollerini Metin Serezli, Nehir Erdoğan, Serhat Tutumluer, Melis Birkan, Alpay Atalan, Teoman Kumaracıbaşı, Civan Canova ve Nilüfer Açıkalın’ın paylaştığı “ Ay Işığı” yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de.
Güneşin ışıkları çok hızlı da yayılsa… En saklı sırlar “Ay Işığı”nda çıkarlar ortaya… Hayatın siyah ve beyazdan ibaret olmadığı gibi, peşine düşülen gerçeklerde gün ışığında açık seçik beklemezler keşfedilmeyi. Bazı gerçekler saklanmayı tercih eder.
Bu dizide bir yandan bu avukatların karıştıkları ilginç davalar nedeniyle, mesleki alanda yaşadıkları zorlukları, sık sık başlarının derde girişini izlerken, bir yandan da akıp giden özel hayatlarına tanık olacaksınız.

Ay Işığı Dizisi  4.Bölüm Özeti:
Mahsun daha kız kardeşinin hesabını soramadan ailesi boş durmaz zavallı annesini de töreye kurban etmek ister. Ama bu sefer adaletin çarkı haklıların lehine dönecektir. Öte yandan Korkut çemberi iyice daraltır. Azılı katilin kanlı elleri artık Başak’ın küçük kızı Yasemin’in üstündedir. Bütün aile ve avukatlık bürosundaki herkes için endişe ve heyecan dolu bekleyiş saatleri başlamıştır. Zaman zaman adaletin bile şansa ihtiyacı olur ve beklenmedik bir tesadüf Korkut’un da adım adım sonunu getirecektir. Duman ve kızı Buket hiç hak etmedikleri bir haksızlıkla karşı karşıya gelirler. Serkan borsada yaptığı yolsuzluklar neticesinde emniyete alınır.

Künye :

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu Yönetmen:Yağmur Taylan – Durul Taylan Öykü - Senaryo: Ahmet Yurdakul – Ozan Yurdakul Ay Işığı oyuncuları: Metin Serezli ( Mahir Türkay), Nehir Erdoğan ( Başak), Serhat Tutumluer ( Kemal), Melis Birkan ( Zeynep Hekimhan), Alpay Atalan ( Mehmet ), Teoman Kumbaracıbaşı ( Oktay Caner), Civan Canova ( Duman), Nilüfer Açıkalın ( İskelet Nejla), Yeşim Gül ( Safiye), Gülden Güney ( Topesto ), Murat Taşkent ( Çaycı Halil), Benal Ardan ( Buket)


Ay Işığı izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı