Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Breaking Bad
Breaking Bad
Breaking Bad


Tarih: 2008-12-20 TV : E2 Saat: 22:00 Tür:Yabancı Dizi


THE X-FILES’IN YAPIMCISINDAN
Breaking Bad
 

İlk sezonuyla büyük ilgi gören ve bu ilgiyi En iyi Erkek Oyuncu Emmy ödülüyle de taçlandıran “Breaking Bad”, önde gelen eleştirmenlerin de beğenisini topladı. Dizi birinci sezon bölümlerinin tekrarı ile e2’de ...

Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White’ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.
Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files’ın yapımcısı Vince Gillian’ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor.


ACI GERÇEK
Breaking Bad 1. Sezon Birinci bölümde neler olacak?
Kayıtsız ve ilgisiz lise öğrencilerine ders veren vasat kimya öğretmeni Walter White, ailesini geçindirmek için okulun yanısıra bir yandan da oto yıkamada çalışmaktadır.  Tipik bir ev hanımı olan eşi Skyler internetin e-Bay alışveriş sitesinde alım satım yaparak aile bütçesine destek olmakta, 17 yaşındaki spastik oğlu Walter, Jr. ise güçlü iradesiyle hayatın ona getirdiği zorluklara karşı direnmektedir. Ancak Walter’ın sıradan yaşamı, akciğer kanserine yakalandığını ve sadece iki yılı kaldığını öğrenince bir anda değişir. “Breaking Bad” hayatta hiçbir tutkusu olmayan mülayim karakterli Walter White’ın birdenbire gözükara bir suçluya dönüşümünü konu alan bir kara komedi. Kanser teşhisinin konmasından sonra ailesinden başka hiçbir yaşam amacı kalmadığını farkeden Walter, kimya bilgisini kullanarak suç ve uyuşturucunun tehlikeli ve heyecan verici dünyasına girer. Eski yaşamında adeta görünmez bir adam olan Walter girdiği bu yeni dünyada yükselerek güç, başarı ve karizma sahibi bir şahsiyete dönüşür.
 

Künye :

Breaking Bad izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı