Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kalpsiz Adam
Kalpsiz Adam
Kalpsiz Adam


Tarih: 2008-12-20 TV : STAR TV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


Kalpsiz Adam 10.Bölüm Özeti:
Oktay’ın taşıdığı kalple ilgili gerçeği artık herkes öğrenmiştir. Bu gerçek her şeyi darmadağın etmiştir. Ayşegül eve dönmez ve Ahmet’lerde kalmaya başlar, babasını asla affetmeyecektir. Şevket kederiyle baş başa kalmıştır. Feraye tam da Oktay’a âşık olduğunu kabullendiği bir anda gerçeği öğrenince Oktay’la birlikte olamayacağını anlar. Ama herkesin şaşkınlığı ve üzüntüsü bununla bitmeyecektir. Çünkü AC Lojistik tarafında olup bitenler herkesi yakından ilgilendirecek bir boyuta gelir. Komiser Kenan Mesut’un ihbarıyla tırlardaki yasadışı maddeyi yakalamış, Necati’yi içeri almıştır. Ama Cabbar ve Mustafa son anda haberi alıp kaçmışlardır. Mesut ise hem kimsenin yüzüne bakamayacağı için, hem de Cabbar ve Mustafa yakalanmadan ortaya çıkarsa canını alacaklarını bildiği için ortaya çıkmamaktadır. Müge ve Bülent ise tam da şirketin keyfini çıkaracakken başına gelenlerden şaşkındır. Oktay da bu vesileyle hem Müge’nin şirket ortağı olduğunu öğrenir, hem de tamamen aklanmış olur. Ama Cabbar ve Mustafa yakalanmadan hiçbir şey tam anlamıyla çözülmüş olmayacaktır. Cabbar Mesut’u ortaya çıkaracak hain bir plan yapar ve Mesut’un oğlu Saffet’i kaçırır. Saffet’in kaçırılması yaşadıkları tüm acı ve ayrılıklara rağmen herkesi tekrar bir araya getirir.
Kalpsiz Adam
Dizisi
 yeni bölüm

BKM / Necati Akpınar yapımcılığında, yönetmenliğini Ümmü Burhan’ın üstlendiği, öyküsünü Yılmaz Erdoğan, senaryosunu Sırrı Süreyya Önder’in yazdığı, başrollerini Bülent İnal, Saadet Işıl Aksoy, İdil Fırat , Arsen Gürzap ,Arif Erkin ve Murat Daltaban’ın paylaştığı “KALPSİZ ADAM” yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de.

Türkiye’nin tanınmış firmalarından birinin sahibi olan Oktay, saygın ve zengin biridir. Bu duruma gelebilmek için ise bir şeyi geride bırakmıştır. Kalbini… Yıllarca uğruna çalıştığı adına sürülen bir leke ile kalp krizi geçiren Oktay, kalp nakline ihtiyaç duyduğunda kendisinin aksine paraya önem vermeyen Hüseyin’in kalbini alırsa neler olur? Aşkları da devralır mı kalp nakli yaptıranlar?

Künye :

Yapımcı : BKM / Necati Akpınar Yönetmen : Ümmü Burhan Öykü : Yılmaz Erdoğan Senaryo : Sırrı Süreyya Önder Kalpsiz Adam Dizisi  oyuncuları : Bülent İnal ( Bülent),Saadet Işıl Aksoy ( Feraye),Mete Horozoğlu(Bülent), Arif Erkin ( Ekrem Bey), Arsen Gürzap( Süheyla Hanım), İdil Fırat ( Müge), Rıza Akın ( Şevket Bey), Hakan Boyav ( Seyfi), Serkan Kuru ( Ahmet), Murat Daltaban(Mesut), Nursel Köse( Meliha), Güneş Sayın( Ayşegül


Kalpsiz Adam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı