Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kayıp Prenses
Kayıp Prenses
Kayıp Prenses


Tarih: 2008-12-21 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Kayıp Prenses Dizisi yeni bölüm
DEFNE’NİN BAŞI DERTTE!
Güçlü hikayesi ve fantastik öğeleriyle büyük beğeni kazanan “KAYIP PRENSES”, yepyeni bölümüyle 21 Aralık Pazar akşamı atv’de... Sakın Kaçırmayın!

Kayıp Prenses Dizisi 10.Bölüm Özeti: Arun yeraltına gelmeyi başarır ama Defne’yi hücresinde bulamaz. Tören çoktan başlamıştır. Defne’yi oradan çıkarmak artık mümkün değildir. Arun, ölüm bilgesi ve diğer bilgelerle savaşmaya kalkışır ancak gücü onları durdurmaya yetmez... Defne’yi onların elinden alabilmesi için artık bir mucize olması gerekiyordur. İris’in Kayıp Prenses’i bulmak için yaptığı oyun, Nil’in başına dert açar. Ama Nil bu durumu lehine kullanmayı başarır. Okulda Duru’nun kötü bir kız olduğunu gösterecek oyunlar yapar. Duru hiçbirine engel olamaz. Tork ise Arun dönmeden Kayıp Prenses’i Güneş ülkesine getirmenin derdindedir. Sonunda bunu başarır ama ummadığı bir şeyle karşılaşır. Defne ile ilgili araştırmalarını sürdüren Cemil, çok önemli bilgiler elde eder. Bu bilgiler onu İris’in kimliğinden şüphelenme noktasına getirir. Bunu Selim’le paylaşır. Selim, Defne’nin yıllar önce gidişiyle ortadan kaybolması konusunda farklı düşünmektedir. Ona olan kızgınlığı tamamen bitmiştir. Artık tek amacı Defne’yi bulabilmektir. Ancak yaklaşan tehlikeyi sezen İris, Cemil’i durdurmak için harekete geçer.

Künye :

Yapımcı Firma : Focus Yapımcı : Nilgün Sağyaşar Uygulayıcı Yapımcı : M.Kerem Karacakaya Yönetmen : Özlem Bayşu Senaryo : Leyla Karaloğlu, Seval Bozkurt Kayıp Prenses Oyuncular: Yıldız Çağrı Atiksoy (Defne), Sinan Sümer (Selim), Çağla Şimşek (Duru), Selin Dilmen (Ersun), Cüneyt Mete (Arun), Ali Uyandıran (Tork), Tülay Bekret (Feza), Nazlı Ceren Argon (İris)


Kayıp Prenses izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı