Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yalancı Romantik
Yalancı Romantik
Yalancı Romantik


Tarih: 2008-12-22 TV : FOX TV Saat: 18:15 Tür:Yerli Dizi


Yalancı Romantik Dizisi 13. bölüm yeni bölüm
Ekonomik kriz yüzünden Ahmet’in çalıştığı televizyon kanalında personel eksiltilecektir. Ya Başak, ya da Ahmet işten ayrılacaktır. Kanalın müdürü, bir hafta içindeki performanslarına bakarak, işten ayrılması gereken kişiyi belirleyeceğini söyleyince, Ahmet’le Başak arasında amansız bir mücadele başlar.
Kenya asıllı Cemal’in, bir yanlış anlama sonucu yeni Amerikan Başkanı Obama’nın çok yakın akrabası olduğu sanılır. Başta Batık Osman ve Ramo olmak üzere herkes Cemal’le iyi geçinmeye başlar. Koskoca Amerikan Başkanı’nın akrabasının kendilerine mutlaka bir faydası olacağını düşünen kafe müdavimleri Cemal’in hiçbir isteğini geri çevirmezler.
Yayın Günü: 22 Aralık Pazartesi
Yayın Saati: 18:15

Künye :

Yapım : MinT Senaryo : Birol Güven, Murat Aras Yönetmen : Yonca Güzelpınar Yalancı Romantik Dizisi Oyuncuları:  Hakan Yılmaz AHMET Ebru Cündübeyoğlu İPEK Zerrin Sümer NURDAN Yalçın Menteş OSMAN Zerrin Epikmen PERİHAN Berke Üzrek SERKAN Benal Ardan SUNA Melih Ekener RAMO (ramazan) Fatoş Seymen BAŞAK Pınar Toker YEŞİM Max Bendo JİMMY (cemal) Keiko Torigoe NAOMİ Pınar Tuncagil MERVE Okan Tangücü EFE


Yalancı Romantik izle -> FOX TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı