Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kunduracı
Kunduracı
Kunduracı


Tarih: 2008-12-28 TV : KANAL7 Saat: 21:45 Tür:Türk Filmi


Gizemli olduğu kadar çarpıcı da olan öyküsü ile yaşama dair büyük bir öğüt içeren “Kunduracı”Kanal 7’de.

Bir taşra şehrinde vali olarak görev yapan Ömer Bey son zamanlarda sıklıkla gördüğü bir rüyanın etkisindedir. Rüyasında gördüğü yaşlı bir kişi kendisinden onu bulup defnetmesi talebinde bulunmaktadır. Aradan çok geçmeden bir gün sokakta bir ceset bulunur, cesedi inceleyen vali ölen kişinin rüyasında gördüğü adam olduğunu fark eder. Savcı ile birlikte adamın ailesini araştırmaya giden Vali Ömer Bey, yakınlarından duydukları karşısında hayrete düşer. Çünkü Kunduracılıkla uğraşan yaşlı adam hayat kadınlarıyla gününü geçiren ve her gece içki içen bir kişidir. Bu nedenle ne ailesi ne de mahalleli ölen adamın cenazesini gömmeye yanaşmamaktadır. Vali Ömer Bey ölen adamın hikayesini öğrenince bu kadar sefil bir yaşam sürdüren adamın neden rüyasına girerek kendisinden yardım istediğini anlayamaz ve rüyasının sırrını çözmek için bir arayış içine girer.

Ailesi ve komşuları tarafından dışlanan günahkar bir adamın sarsıcı ve ibretlik hayat öyküsünün anlatıldığı “Kunduracı” bu akşam Kanal 7’de.

Künye :

Yönetmen : Nazif Tunç
Yardımcı Yönetmen : Oğuzhan Akçay
Yapım Koordinatörü : Arif Hakverdi
Senaryo : Mehmet Uyar
Müzik : Gündoğar
Görüntü Yönetmeni : Mehmet Demirhan
Kurgu Yönetmeni : Necdet Tok
Oyuncular : Arif Nazım, Nihan Durukan, Levent Çakar, Tuncay Beyazıt, Sibel Türkoğlu, Ceren Çanakçı, Gülay Deniz, Gamze Kurt, Başak Kıvılcım, Mehmet Ergül, Onur Saraçer, Bahar Ön, Atilla Çevikli, Bülent Onur, Nizamettin Şimşek, Ertan Güntav, İbrahim Kumral, Murat Özdil, Engin Kahya
Yapım : Nazif Tunç / Halk Film / 2007 / 87’


Kunduracı izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı