Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yol Arkadaşım
Yol Arkadaşım
Yol Arkadaşım


Tarih: 2009-01-31 TV : STAR TV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Yol Arkadaşım tekrar bölümü
Asis Yapım / Bahadır Atay – Ilgaz Giritlioğlu yapımcılığında, yönetmenliğini Emre Karakuşak’ın üstlendiği, senaryo ve süpervizörlüğü Çağan Irmak’a ait olan, başrollerini ise Özge Özberk ve Polat Bilgin’in paylaştığı “ Yol Arkadaşım22. bölüm tekrarıyla bu akşam Star TV’de.

Rıza’nın Oktay’ı fabrikaya ortak olarak alma planları konak halkı tarafından büyük bir tepkiyle karşılanır. İlker babasıyla büyük bir çatışmaya girer. Bahriye olaylara el koyması gerektiğini fark eder ve hemen harekete geçer. Kocasının üzüntüsüne dayanamayan Rukiye patlar ve herkesi şaşırtacak bir konuşma yapar. Geçmişle bir hesaplaşmaya giren İlker, sonunda, babası ve Kibele ile yollarını ayırmaya karar verir. Tamamen bir tesadüf sonucu yepyeni bir iş fikri geliştirir.

Çiğdem meselesine bir çözüm bulmaya çalışan Ayla, Meral’ı kasabaya çağırır. Çiğdem ve bebeğin orada olduğundan habersiz olan Meral herkesi çileden çıkarır. Ayşen ve Hakan yeni evlerinde evlilik hayatına alışmaya çalışırken, önlerine önemli bir engel çıkacaktır. Ayşen bu konuda Rukiye’nin uzmanlığına başvurur. Rukiye Ayşen’e evlilik hayatı hakkında sıradışı tavsiyelerde bulunur. Zihşan’ın kızına yönelik küskünlüğü devam ederken, Suat’a büyük iş düşmektedir. Fakat anne ile kızın arasını bulmaya çalışmak oldukça güç olacaktır. Hem işteki hem de evdeki tatsız gelişmeler Ayla’yı Suat’a daha da yakınlaştırır. İlişkileri açısından yepyeni bir dönem başlamak üzeredir.

Künye :

Yapım : Asis Yapım Yapımcı : Bahadır Atay Yönetmen : Irmak Çığ Öykü : Çağan Irmak Senaryo : Çağan Irmak Yol Arkadaşım Dizisi Müzikleri : Aria Yol Arkadaşım Dizisi Oyuncular : Özge Özberk (Ayla), Polat Bilgin (Suat), Sinan Tuzcu (Sertaç), Goncagül Sunar (Rukiye), Ümit Yesin (Rıza), Tanju Tuncel (Bahriye), Şeyla Halis (Meserret), Ayşe Tunaboylu (Hamiyet), Ayşenil Şamlıoğlu (Hafize), Pınar Avşar Bulut (Çarşamba), Serhat Kılıç (İlker), Kaya Akaya (Soner), Derya Artemel (Ayşen), Mahmut Gökgöz (İsmail), Melis Mutluç (Rüya), Emre Melemez (Duran), Fulya Ceylan (Çiğdem), Şenay Aksoy (Zihşan), Iraz Yöntem (Aynur), Nevra Argın (Asya), Mehmet Gökçe (Samet), Eylül (Melis Mutluç)


Yol Arkadaşım izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı