Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gece Sesleri
Gece Sesleri
Gece Sesleri


Tarih: 2009-02-18 TV : SHOW TV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Gece Sesleri Dizisi 17.Bölüm
Yusuf, bütün aileyi konakta toplayarak Yağız’ın oğlu olduğu gerçeğini açıklar. Başta Sultan Hanım ve Ceyda olmak üzere bütün aile şok olur. Zamansız açıklanan itiraflar, Yağız’ın da gelecekle ilgili planlarını altüst etmiştir. Olaylar yatışana kadar bir süre sessiz kalmaya karar verir.
Ancak  Yağız’ın varlığından ve Seyhan’ın yaptıklarından son derece rahatsız olan Sultan Hanım ve Ceyda haince bir planın hazırlıkları içindedir. 
Seyhan’ın arabasıyla yapılan bir kaza, her ikisinin de zarar görmesine yol açacaktır.
Ancak olay planlandığı gibi gerçekleşmez…
Yağız yoğun bakımda hayat mücadelesi verirken, Seyhan da nezarethanede suçsuzluğunu ispatlamak için onun hayata dönmesi için dua  etmektedir…
Bu arada Aslı da evlilik hazırlıkları içinde olduğu Seyhan’ın masum olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapmaktadır.
Öte yandan hemen her gün yeni bir olayla ciddi sarsıntılar geçiren Ortaçlı ailesi,   bu kez sonucu çok ciddi yaralar açacak yeni bir haberle çalkalanır. 
Elvan, birlikte olduğu seyisten hamile kalmıştır.

Künye :

Yapım: KOLİBA Yapımcı: Ata Türkoğlu Yönetmen: Cemal Şan Gece Sesleri Dizisi Oyuncuları : İsmail Hacıoğlu Vildan Atasever Özgür Çevik Jale Aylanç Arif Pişkin Ebru Aykaç


Gece Sesleri izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı