Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Selena
Selena
Selena


Tarih: 2009-03-01 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Selena, ANNESİNİ BULDU!
Küçük büyük herkesin zevkle izlediği fantastik dizi “Selena” yepyeni bölümüyle 1 Mart Pazar akşamı atv’de! Sakın kaçırmayın!


Selena 98. Bölüm (Yeni Bölüm)
Helena`nın kızı olduğunu öğrenen Selena, bir annesi olduğunu öğrenince neye uğradığını şaşırır. Kafası karışan Selena,  Honos`tan bir açıklama bekler. Honos, Helena`nın söylediklerini doğrular. “Sen Helena`nın kızısın” deyip sihirli zaman ekranından Selena`nın bebekliğinde yaşananları gösterir.

Selena`nın başka bir gezegenden olduğunu öğrenen Burak, Selena`nın sihir yapmasını yasaklar. Hades`in sihri ile bir anda kuklaya dönüşen Kızlar Grubu’nu fark eden Nazlı, Selena`dan yardım isteyerek kurtulmalarını sağlar.

Ozan’ın, babasının işleri, kriz yüzünden olumsuz etkilenmiştir. Bu yüzden oğlunun okul taksitlerini yatıramamıştır. Okuldan ayrılmakla burun buruna gelen Ozan, kızların çabaları ve Selena`nın yardımı ile okuldan ayrılmaktan son anda kurtulur.
Yayın Tarihi: 1 Mart 2009 / Pazar
Yayın Saati:  20.00

Künye :

Yapım : Süreç Filmcilik-Ali Gündoğdu, İnci Kırhan Senaryo : Gani Müjde-Tükenmez Kalem Yönetmen : Bora Onur Selena Dizisi Oyuncuları : Sinem Kobal (Selena), Selda Özbek(Aslı), Dilara Kurtuluş, Hakan Altıner(Ekrem), Sinan Çalışkan(Hades), Cansu Demirci(Selin), Gizem Güven (Leyla), Ümit Erdim(Zülfikar), Burçin Üçüncüoğlu (Aydemir), Deniz Özden Sürmeli (Serap), Zeynep Gülmez (Almula)


Selena izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı