Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Yol Arkadaşım
Yol Arkadaşım
Yol Arkadaşım


Tarih: 2009-03-02 TV : STAR TV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Asis Yapım / Bahadır Atay – Ilgaz Giritlioğlu yapımcılığında, yönetmenliğini Emre Karakuşak’ın üstlendiği, senaryo ve süpervizörlüğü Çağan Irmak’a ait olan, başrollerini ise Özge Özberk ve Polat Bilgin’in paylaştığı “Yol Arkadaşım” yeni bölümüyle bu akşam Star’da.

Eylül’ün sözleri, konakta küçük bir bomba etkisi yaratmıştır. Suat’la Ayla’nın birlikte yaşama haberi ailenin canını sıkar, özellikle de Rıza’nın... Rıza ve Ayla arasında amansız bir kaçma kovalamaca başlar. Aşıklar kaçışları sırasında en beklenmedik kişinin yanına sığınırlar: ortakları Oktay’ın.

Rukiye’nin televizyon macerası ise tüm hızıyla sürmektedir. Çalışmaya karar veren Ayşen, Rukiye tarafından Zeytin TV’de işe alınır. İşteki ilk günü, türlü karışıklıklara gebedir. Televizyon programı ile çok meşgul olan Hafize İlker’e daha fazla yardım edemez ve lokmacılık işinde İlker, pişirme görevini de üstlenmek durumunda kalır. Yaptığı ufak beceriksizlik, umulmadık sonuçlar doğurur.

Kaçma kovalamacadan sabrı tükenen Suat ile Ayla’nın arasına bir soğukluk girer. Kibele zeytinyağını tanıtmak için hazırlanan defile ise aksiliklere rağmen başarılı olacaktır. Defilenin sonunda Ayla’yı ve hepimizi hoş bir sürpriz beklemektedir.

Künye :

Yapım : Asis Yapım Yapımcı : Bahadır Atay Yönetmen : Irmak Çığ Öykü : Çağan Irmak Senaryo : Çağan Irmak Yol Arkadaşım Dizisi Müzikleri : Aria Yol Arkadaşım Dizisi Oyuncular : Özge Özberk (Ayla), Polat Bilgin (Suat), Sinan Tuzcu (Sertaç), Goncagül Sunar (Rukiye), Ümit Yesin (Rıza), Tanju Tuncel (Bahriye), Şeyla Halis (Meserret), Ayşe Tunaboylu (Hamiyet), Ayşenil Şamlıoğlu (Hafize), Pınar Avşar Bulut (Çarşamba), Serhat Kılıç (İlker), Kaya Akaya (Soner), Derya Artemel (Ayşen), Mahmut Gökgöz (İsmail), Melis Mutluç (Rüya), Emre Melemez (Duran), Fulya Ceylan (Çiğdem), Şenay Aksoy (Zihşan), Iraz Yöntem (Aynur), Nevra Argın (Asya), Mehmet Gökçe (Samet), Eylül (Melis Mutluç)


Yol Arkadaşım izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı