Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Doktorlar
Doktorlar
Doktorlar


Tarih: 2009-03-02 TV : SHOW TV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Doktorlar Tekrar bölümü
Giyom, Levent ve Ela’yı birlikte görür. Ela’nın ağlıyor olması onun küçük bir şüpheye kapılmasına neden olur. Levent Ela’nın sözlerinin katılığı karşısında sarsılır.Onun kendisini bu kadar çabuk unutmuş olmasını kabullenemiyor gibidir. Ela’yı ağlarken bulan Zenan, onun Levent yüzünden üzüldüğünü anlar. Ela Giyom’la evliliğini sorgulayan Zenan’a kaçamak cevaplar verir. Eylül, Levent’in hala Ela’ya aşık olduğunu bilse de, duygularına gem vuramaz.

Sindirim sistemi sorunları ve yüz gerdirme operasyonu için hastanede bulunan, biri erkek, biri kadın iki huysuz hasta, Ahmet ve Duygu’yu canından bezdirir. Yaralı olarak hastaneye gelen iki kız kardeşin dramı, kahramanlarımıza, sevgiyi ifade etmek için çok geç kalınmaması gerektiğini hatırlatır. Ela’nın evliliğinde mutlu olmadığı konusunda iyice şüphelenen Zenan, ona “Giyom’a aşık mısın?” diye sorduğunda alacağı cevap ne olacak?..

Künye :

Yapımcı firma : MEDYAPIM Yönetmen : Oğuzhan Tercan Senaryo : Ebru Hacıoğlu & Hande Türel Doktorlar Dizisi oyuncuları : Kutsi Bekir Aksoy Melike Güner Yeşim Ceren Bozoğlu Devrim Nas Mehtap Altınok Merve Sevi Paşhan Yılmazel


Doktorlar izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı