Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İskele Sancak
İskele Sancak
İskele Sancak


Tarih: 2009-03-06 TV : KANAL7 Saat: 23:15 Tür:Talk Show


Türkiye’nin demokrasi platformu Erhan Çelik’le İskele Sancak her hafta gündeme damgasını vuran tüm gelişmeleri ekrana getiriyor.

AK PARTİ DİYARBAKIR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KUDBETTİN ARZU İskele Sancak’TA

Ak Parti Diyarbakır Belediye Başkan Adayı Kudbettin Arzu, namıdiğer Atom Karınca Erhan Çelik’in sunduğu İskele Sancak’ta gazetecilerin sorularına cevap veriyor…

Başbakanın Diyarbakırlılara atom karınca olarak tanıttığı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kudbettin Arzu, Erhan Çelik’le İskele Sancak’a konuk oluyor. Ak Parti’nin Diyarbakır’dan belediye başkan adayı olarak gösterdiği Kudbettin Arzu, İskele Sancak’ta gazetecilerin sorularına cevap veriyor, Diyarbakır’a dair projelerini canlı yayında anlatıyor. Kudbettin Arzu Diyarbakır için ne tür projeler hazırlıyor? Geleceğe dönük hangi açılımları planlıyor? Ak Parti olarak Diyarbakır’a nasıl bakıyorlar? Gazeteciler soruyor, Kutbettin Arzu canlı yayın İskele Sancak’ta cevap veriyor.

Erhan Çelik’le İskele Sancak, Cuma akşamı saat 23.15’de Kanal 7’de! Türkiye’nin demokrasi platformu Erhan Çelik’le İskele Sancak’ta gündeme damgasını vuran konular ve tartışmalar ekranların tartışma klasiğinde masaya yatırılıyor.

*****

Kanal 7 Haber Saati sunucusu ve gazeteci Erhan Çelik, Türkiye’nin ve dünyanın gündemini ekrana taşıyor… Çarpıcı gelişmeleri uzman konuklarıyla değerlendirildiği İskele Sancak’ta tartışılmayanlar tartışılıyor, konuşulmayanlar konuşuluyor…

E-Posta: [email protected]

Künye :

Erhan Çelik


İskele Sancak izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı