Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2009-03-27 TV : STAR TV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Papatyam” tekrar bölümü
“ iki yalnız bir yastıkta”

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve  Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  12. bölüm tekrarıyla bu akşam Star TV’de.

Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?


Papatyam 12.Bölüm Özet:

Necati’nin eski ilişkilerinden biri çıkıp gelir ve Necati ile evlenmek istediğini söyler. Necati bunu şiddetle reddeder ama kadın kolay pes edecek gibi değildir. Sonunda Yasemin adındaki bu kadın eve kadar gelir ve Necati’nin evliliğini iyice tehlikeye sokar. Onu yine zekice bir yalanla Feride’den gizlemeyi başaran Necati bu açmazdan nasıl çıkacaktır?

Öte yandan sürekli babasından azar işiten Lütfü’nün, Almanların Türk kasap aradığını öğrenmesiyle kafası karışır. Gülşen’in kek satarak kendisinden daha çok para kazanmasını da tehlike olarak gören Lütfü sonunda bir karar verir.
Küçük oğul Erdem ise karısıyla boşanmanın eşiğindedir. Eski sevgilisini garson olarak çalıştırmış olması Fulyayı çok kızdırmıştır ve Erdem ilişkiyi kurtarmak zorundadır.

Kasap çırağı Rıza ise manavın kızı Saliha’yı tavlamak için kılık kıyafetinde radikal bir değişiklik yapar. Fakat bu değişiklik onu Necati Usta ile karşı karşıya getirir.

Künye :

Yapımcı : Yapım MinT / Birol Güven Yönetmen : Bora Tekay Senaryo : Murat Aras Müzik: : Aydın Sarman – Burcu Güven Oyuncular : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Atılgan Gümüş ( Erdem )- Çiğdem Batur ( Fulya ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza ) Papatyam dizisi


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı