Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Big Shots
Big Shots
Big Shots


Tarih: 2009-04-28 TV : CNBC-E Saat: 20:00 Tür:Yabancı Dizi


Big Shots
CEO’ların Gizli Dünyası CNBC-e’de Başlıyor...
28 Nisan SALI 20:00

New York şehrinin rekabet ve entrika dolu iş ortamında hırslı ama bir o kadar da özel ve sosyal yaşamlarında sorunlu dört üst düzey yöneticinin dostluğunu anlatan “Big Shots” bu akşam (Salı) 20:00’da CNBC-e’de başlıyor. 

Zaman zaman iş konularını tartıştıkları, zaman zaman en özel sırlarını paylaştıkları, zaman zamansa yaşamın iniş çıkışlarında ayakta kalmaları için birbirlerine destek oldukları, dostluk çerçevesinde neredeyse her şeylerini paylaşan bu dört işadamından biri olan James Walker, manevi ve ahlaki konularda aralarında en hassas ve özenli olanı. Ancak çalıştığı AmeriMart Sanayileri adlı şirkette yaşanan sorunlar ve karısı hakkında öğreneceği sarsıcı gerçekler bir anda tüm profesyonel hayatının alt üst olmasına sebep oluyor.

Alfa Kriz Yönetimi şirketinin üst düzey yöneticiliğini yapan Brody Johns içinse evin reisi olmak ve eşini memnun etmek çok daha zorlu bir iş. Evdeki tüm performansının karısı için düzenleyeceği doğumgünü partisinin başarısı üzerinden değerlendirileceğini bilen Johns için bu dostluk en güvenli ve huzurlu kaçış ortamı.

Çok büyük bir ilaç firmasının sevimli ancak her daim gergin patronu Karl Mixworthy ise özel hayatında iki kişiyi birden idare etmek zorunda kalıyor; terapi seansları sayesinde eşinin kendisini yeniden arzulayacağını umut eden sevgi dolu karısını ve onun her türlü boş zamanını kendi tekeline almaya çalışan kurnaz ve baştan çıkarıcı metresini.

Bu dört arkadaştan en çekici ve seksi olanı ise piyasada lider konumdaki Reveal Kozmetik Ürünleri’nin yönetim kurulu başkanlığını yapan yakışıklı dul Duncan Collinsworth. Ancak özel hayatıyla ilgili ortaya çıkacak, içinde doğruluk payı da olan utanç verici dedikodu tüm hayatını ve imajını alt üst olmanın eşiğine itiyor.

Big Shots 1. Bölüm / Brody’e Sürpriz Doğumgünü Partisi
Duncan ve Lisbeth boşanmış olmalarına rağmen hala aynı yatağı paylaşmaktadır ve Lisbeth’in başka bir erkekle randevusu olması Duncan’ın hala onu kıskanmasına sebep olur. James ise karısı Stacey’nin patronuyla ilişkisi olduğunu öğrenince adeta yıkılır. Diğer yandan Brody eşinin isteği üzerine ona bir doğumgünü partisi düzenleyecektir. Bu arada Karl ve eşi Wendy çaresizce evlilik danışmanına gitmektedir. Oysa ki Wendy aslında aralarında üçüncü bir kişi olduğundan haberdar değildir.

Yayın Günü  : 28 Nisan Salı
Yayın Saati  : 20:00
Bölüm  :  Big Shots 1. Bölüm (Yeni)

Künye :

KİM KİMDİR?
Michael Vartan   :James Walker
Dylan Mcdermott          :Duncan Collinsworth
Christopher Titus          :Brody Johns
Joshua Malina          :Karl Mixworthy


Big Shots izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı