Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar
Küçük Kadınlar


Tarih: 2009-04-28 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Küçük Kadınlar 44. Bölüm
Elif’i zor günler bekliyor

Kanal D’nin başrollerini; Ekin Türkmen, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar ve Ahmet Levendoğlu’nun paylaştıkları sevilen dizisi “Küçük Kadınlar” yine sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; hamile olduğunu öğrenen Elif’i sıkıntılı ve zor günler bekliyor.

Elif şoke olmuştur. Herkesten bu sırrı saklar. Yeliz ise sorumsuzca davranıp, şuursuzca alışveriş yapmaya devam etmekte, bu yüzden de Elif ile çatışmaktadır. Ayaz’ın kapısına dayanan Armi, yas tutan annesi ile karşılaşınca ne yapacağını şaşırır. Çocuğu aldırmaya karar veren Elif, para bulmak için her yolu dener ve son çare olarak evlere temizliğe gitmeye başlar. Orada onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Elif’in büyük bir derdi olduğunu fark eden Ali, onunla bir şekilde konuşmaya çalışır. Bu durum nişanlısı Derya’yı kızdırır. Simge’nin dolduruşuna gelen Yeliz, Timuçin’in annesinin karşısına dikilir ve ablasının hakkı olduğunu düşündüğü parayı ister.

Yapım    : D Productions
Dramalar Koordinatörü : Lale Eren
Yapımcı   : Ayşe Durmaz
Yönetmen   : Hakan Arslan     
Senaryo   : Deniz Akçay
Müzik    : Cem Yıldız
Jenerik Müziği   : Kıraç
Oyuncular        : Ekin Türkmen (Elif Gezici), Hande Soral(Armağan Gezici), Fulya Zenginer (Yeliz Gezici), Elit İşcan (Bilge Gezici), Selin Ilgar (Cansu Gezici),  Ahmet Levendoğlu (Hulusi Deviren),  Deniz Kurdoğlu (Nalan Gezici), Burak Tamdoğan (Mustafa Gezici), Ali İl (Ali Sezek), Burak Sağyaşar (Utku Deviren), Birsen Dürülü (Bade Yenice), Kemal Pekser (Timuçin), Mehtap Bayri (Mihrace İçen), Halim Ercan (Cemalettin Er), Hülya Şen (Şevkiye Cansel), Vural Buldu (Cengiz), Ceren Çanakçı (İrem), Ezgi Bakışkan (Fatmagül Özlü), Kevork Türker (Sami Deviren), Melih Atalay (Refik).
 

Künye :

Yapım : D Productions Dramalar Koordinatörü : Lale Eren Yönetmen : Hakan Arslan Senaryo : Deniz Akçay Küçük Kadınlar Dizisi Müzikleri : Kıraç Küçük Kadınlar Dizisi Oyuncuları : Ekin Türkmen(Elif Gezici),Hande Soral(Armağan Gezici),Fulya Zenginer(Yeliz Gezici),Elit İşcan(Bilge Gezici),Selin Ilgar(Cansu Gezici),ve Ahmet Levendoğlu(Hulusi Deviren),Ali İl(Ali Sezek),Burak Sağyaşar(Utku Deviren),Birsen Dürülü(Bade Yenice),Hülya Şen (Şevkiye Cansel),Mehtap Bayri(Mihrace Bayri),Kemal Pekser(timuçin),Halim Ercan(Cemalettin Er), Kevork Türker(Sami Deviren), Metin Coşkun(Refik), Ezgi Bakışkan(Fatmagül Özlü),Deniz Kurtoğlu(Nalan Gezici),Burak Tamdoğan( Mustafa Gezici)


Küçük Kadınlar izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı