Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Binbir Gece
Binbir Gece
Binbir Gece


Tarih: 2009-04-28 TV : KANAL D Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


 Şehrazat’tan, Onur’a sert tepki

Kanal D’nin başrollerinde; Halit Ergenç, Bergüzar Korel,  Tardu Flordun ve Ceyda Düvenci’nin oynadıkları reyting rekortmeni dizisi “Binbir Gece” bu akşam yeni bölümü ile ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Onur’un Kaan’ı da alıp gelmesine Şehrazat sert bir tepki veriyor.

Onur’un kucağına Kaan’ı alıp gelmesi Şehrazat ve Engin’i şaşkına çevirir. Kaan’ın Onur özlemi Şehrazat’ı zor durumda bırakmaktadır. Onur’un kendini göstermesi Engin’de ciddi kaygılara neden olur. Engin’in eski karısı Beyza da Şehrazat’ın varlığından çok rahatsızdır. Şehrazat’tan ümidini kesen Onur, Bennu’ya içini döker. İşlediği suçları gazeteye yansıyan Eda için çember iyice daralmıştır. Füsun bulunan arabasına sevinirken, kumar borcunu ödeyemeyen Ali Kemal ve Gani için tehlike çanları çalmaktadır. Kerem ayrılma kararında ısrarlı olan Bennu’yla arasını düzeltmek için çırpınmaktadır. Yolun sonuna geldiğini düşünen Eda ürkütücü bir adım atar. Onur’un yakınlaşma çabalarına Şehrazat nasıl tepki verecek? Beyza, Şehrazat’ı nasıl uyaracak? Ali Kemal ve Gani’nin kumar borcunu ödemek için buldukları çözüm ne? Eda, Şehrazat’ı niye arayacak? Tüm bu soruların cevabı bu akşamki bölümde. Sakın kaçırmayın!
 

Künye :

Yapım  : TMC
Yapımcı : Erol Avcı
Yönetmen : Kudret Sabancı
Senaryo : Yıldız Tunç, Mehmet Bilal, Murat Lütfü, Ethem Yekta 
 Müzik  : Kıraç
Oyuncular : Halit Ergenç (Onur) , Bergüzar Korel (Şehrazat), Tardu Flordun (Kerem), Ceyda Düvenci (Bennu), Tomris İncer (Nadide), Metin Çekmez (Burhan), Mert Fırat (Burak),Meral Çetinkaya (Peride), Aytaç Öztuna (Seval),Melahat Abbasova (Mihriban), Yonca Cevher Yenel (Füsun), Ergün Demir (Ali Kemal), Hazel Çamlıdere (Ahu), Canan Ergüder (Eda), Yeliz Akaya (Melek), Bartu Küçükçağlayan (Gani), Merih Ermakastar (Mert), Sefa Zengin (Tamer), Belma İce (Oya), Sennur Nogaylar (Firdevs), Sevda Aktolga (Nurhayat), Suphi Tekiner (Yalçın), Nihat İleri (Semih Özşener), Duygu Çetinkaya (Sezen), Efe Çınar (Kaan), Dilara Kavadar (Nilüfer), Feridun Düzağaç (Özcan), Nehir Nil Karakaya (Burçin), Gizem Güneş (Buket)


Binbir Gece izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı