Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
96 Saat
96 Saat
96 Saat


Tarih: 2009-05-03 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yabancı Sinema


O mutlu bir baba... Ve sıradan bir insandı...  Ta ki kızı akıl almaz bir çetenin ağına düşünceye dek!    Kızının hayatını kurtarması için şimdi sadece 96 Saati var...Siz olsaydınız ne yapardınız?
Oscar adayı dev oyuncu Liam NeesoN’dan tüyler ürperten bir hikaye...“96 Saat”, son yılların en iyi aksiyon filmlerinden biri...“96 Saat” televizyonda ilk kez 3 Mayıs Pazar akşamı atv de…Sakın kaçırmayın!
96 Saat (TAKEN)  TV’DE İLK KEZ!

Pierre Morel’in yönettiği ve Liam Neeson, Maggie Grace, Famke Janssen ile Xander Berkeley’in oynadığı "96 Saat", senaryo yazarları ve yapımcıları arasında Luc Besson’un da olduğu aksiyon severlere hitap eden bir yapım.

Kızının kaçırılışını, cep telefonu bağlantısında hiçbir şey yapamadan dinleyen bir babanın durumundan daha kötü ne olabilir? Kâbus gibi bu durum, eski bir gizli ajan olan Bryan’ın başına gelir. Genç kadınları satan bir çetenin elinden kızını kurtarmak için önünde çok kısa bir zaman vardır. Ancak Bryan’ın önünde çözülmesi gereken ilk sorun, kendisinin Los Angeles’ta, kaçırılan kızının ise Paris’te olmasıdır.

Künye :

Yapım Yılı: 2008
Yönetmen: Pierre Morel
Türü: Aksiyon / Gerilim / Dram
Oyuncular: Liam Neeson, Magie Grace, Famke Janssen, Xander Berkeley, Katie Cassidy


96 Saat izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı