Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çöz Bakalım
Çöz Bakalım
Çöz Bakalım


Tarih: 2009-08-10 TV : KANAL D Saat: 23:00 Tür:Yarışma


 “ÇÖZ BAKALIM”

Kanal D’nin sunuculuğunu Cem Davran’ın yaptığı, yayınlandığı ülkelerde reyting rekorları kıran beğenilen yarışma programı “Çöz Bakalım”ın bu akşam ekrana gelecek bölümü de heyecan ve çekişme dolu.
Dünyanın en hızlı, en heyecanlı yarışması “Çöz Bakalım”ın bu haftaki yarışmacıları ise şunlar; Cansu Bulut; 20 yaşında, Giresunlu, Aydın Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü mezunu, iş arıyor. Ekrem Özkan; 49 yaşında, Rizeli, denizci. Hayel Belek; 18 yaşında, Bursalı, öğrenci. Barış Uludağ; 35 yaşında, Sivaslı, bankacı. Yergül Alkan; 48 yaşında, Bingöllü, pazarlamacı.
Çöz Bakalım’da bu hafta da hepsi iddialı, hepsi hırslı 5 yarışmacı var. Bunlardan 2’si   asal, 3’ü ise oyunbozan. Hepsinin hedefi bulmacayı tamamlamak ve en yüksek para ödülünü kazanmak.
Bilgisine, kelime dağarcığına, genel kültürüne ve bulmaca tecrübesine güvenenlerin yarışması “Çöz Bakalım”da, son ana kadar kıran kırana bir mücadele yaşanıyor ve heyecan dozu her dakika katlanarak artıyor. Bu müthiş yarışmayı sakın kaçırmayın!

Künye :

Çöz Bakalım izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı