Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Doğanın Büyük Gösterisi
Doğanın Büyük Gösterisi
Doğanın Büyük Gösterisi


Tarih: 2009-08-10 TV : NTV Saat: 20:30 Tür:Belgesel


“DOĞANIN BÜYÜK GÖSTERİSİ”
Büyük Ziyafet
Pazartesi 20:30
6. Bölüm

BBC’nin olağanüstü doğa belgeseli “Doğanın Büyük Gösterisi” (Nature’s Great Events) altıncı bölümü ile ekranda. Belgeselde bu hafta ”Büyük Ziyafet” var. Deniz aslanlarının katil balinalara karşı verdiği hayat mücadelesi bu akşam NTV Yeşil Belgesel Kuşağı’nda...

Kayıt teknolojisinin doruklarını kullanan belgesel ekibi, dünyanın en dramatik ve destansı vahşi yaşam görüntülerini ve hayvanların kendilerine özgü hikayelerini kaydetmeyi başardı. Belgesel dizi, birbirinden heyecanlı hikayeler anlatırken, olağanüstü görselliğiyle izleyenleri hayran bırakıyor.

6. Bölüm: Büyük Ziyafet
Baharın güneş ışıklarının göz kırpmasıyla Alaska’nın kıyı sularındaki yaşam, Amazon yağmur ormanlarını gölgede bırakacak şekilde canlılık kazanır. Şölen, farklı karakterde pek çok ziyaretçinin ilgisini çeker. Bu ziyaretçiler arasında Hawai’den buraya, yaz boyunca bu zengin sularda beslenmek için gelen kambur balinalar ve onların yeni doğmuş yavruları da vardır. Bir diğer önemli hayvan ise Alaska’nın sert geçecek kış ayları yaklaşırken mümkün olduğunca çok yemek yemeyi planlayan deniz aslanlarıdır. Ancak iki türünde mücadele etmesi gereken tek şey hızla yaklaşmakta olan kış değil, katil balinalardır.

Künye :

6.Bölüm


Doğanın Büyük Gösterisi izle -> NTV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı