Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Desperate Housewives
Desperate Housewives
Desperate Housewives


Tarih: 2009-08-10 TV : CNBC-E Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


Desperate Housewives

Başrollerini Eva Longoria (Gabrielle Solis), Teri Hatcher (Susan Mayer), Marcia Cross (Bree van de Kamp) ve Felicity Huffman’ın (Lynette Scavo) paylaştığı, Altın Küre ve Emmy’de kazandıkları ödüller ve oyuncuları hakkında çıkan dedikodularıyla adından çok söz ettiren Desperate Housewives, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 5. sezon bölümleri ile CNBC-e’de... Dizi Pazartesi’den Perşembe’ye her akşam saat 21:00’da ekrana gelecek.

Merak Uyandırıcı, Umutsuz Ev Kadınları!
Dizinin ekrana gelecek ilk bölümünde umutsuz ev kadınlarını 5 sene sonraki halleri ile göreceğiz. Ancak aradan 5 yıl geçmesine ve başlarından geçen onca olaya rağmen hala muhteşemler. Hala umutsuzlukları ve mutsuzları var ama şimdi çok daha merak uyandırıcılar!

Değişim Rüzgarları Esiyor!
Yeni sürprizler, heyecanlar, komedi ve entrikalar, şok edici gelişmeleri ile umutsuz ev kadınlarının 5.sezon bölümlerinde değişim rüzgarları esecek.... *

YENİ BÖLÜM: Yarını Seveceksin!
Bu akşam “Yarını seveceksin” adıyla ekrana gelecek 5. sezonun ilk bölümünde, Katherine’in eski kocasını vurmasının üzerinden tam beş yıl geçmiştir. Katherine’i korumak için o dönem dayanışma içine giren Susan, Lynette, Bree ve Gabrielle hala biraradadır ancak her zamanki gibi kendilerine özel ufak sırları da vardır.

Susan yeni ilişkisini diğerlerinden saklamaya çalışmaktadır. Gaby ise annelik yetilerini sorgulamaktadır. Bu arada Bree yazdığı yemek kitabını yayımlatmak üzeredir. Ancak iş ortağı Katherine bundan hiç de hoşnut değildir. Öte yandan Lynette’in ikizleri büyümüştür ve kanuna aykırı işlere girişmeye başlamıştır. Lynette onlara sahip çıkmaya çalışırken, Edie’nin yeni kocası Dave’le kasabaya dönüşü herkesi şaşkınlığa uğratır.

Künye :

5. Sezon / 1. Bölüm


Desperate Housewives izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı