Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti
Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti
Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti


Tarih: 2009-08-20 TV : KANAL7 Saat: 03:00 Tür:Diğer


KANAL 7’DE SAHUR BEREKETİ EKRANDAN TAŞACAK

ÖMER DÖNGELOĞLU İLE SAHUR VAKTİ
 

Ramazan ayının coşkusu Kanal 7 ekranında yaşatılıyor. Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden olaylar, Ramazan ayına özel bir sohbet ve Ramazana özel yaşanan tüm güzellikler Kanal 7 ekranlarından izleyenlere ulaşıyor. Kur’an-ı Kerim, naat ve ilahilerle renklenen programda sahurun bereketi Kanal 7 ekranından izleyicilerle buluşuyor.

 

İslam tarihinden çarpıcı kesitler Ömer Döngeloğlu’nun akıcı anlatımıyla Ramazan boyunca Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti programında… İzleyenleri her gece bambaşka diyarlara taşıyan, Asr-ı Saadet yaşamının detaylarını bütün güzellikleriyle ortaya koyan çarpıcı sohbetiyle Ömer Döngeloğlu sahurunuzu manevi bir şölene çevirecek. Kur’an-ı Kerim, naat ve ilahilerle renklenen Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti’nde gecenin bereketi, Ramazan ayının gelişiyle birlikte yaşanan coşku ve manevi atmosfer programda yaşatılacak.

 

Tasavvuf müziğinin yüreklere işleyen nağmeleri, gönülleri fetheden ilahiler Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Kur’an-ı Kerim’le başlayan sahur, dualar ve ezanla son buluyor.

 

Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti Ramazan boyunca her gece 03:00’te Kanal 7’de.

Künye :

Ömer Döngeloğlu İle Sahur Vakti izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı