Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Deniz Yıldızı
Deniz Yıldızı
Deniz Yıldızı


Tarih: 2009-08-26 TV : FOX TV Saat: 19:00 Tür:Yerli Dizi


YENİ-3. Bölüm
DENİZ YILDIZI
Deniz, sabah uyandığında Meryem’in bıraktığı mektubu bulur. Artık bilmediği bir şehirde tek başına kalmıştır. Dünyadaki tek yakını, arkadaşı, her şeyi olan annesinin kendisine hiçbir şey söylemeden gitmesine içerleyen Deniz, büyük bir kalp kırıklığı yaşarken Mert’le karşılaşır. Mert, Deniz’e dostça yaklaşır ve Meryem’i bulmak için O’na yardım eli uzatır. İkili Meryem’i bulmak için yola koyulacakken Bahri’den gelen bir telefon her şeyi farklı bir boyuta taşıyacaktır.

Ailesine karşı söylediği yalanlara sürekli bir yenisini ekleyen Banu ustaca kurnazlıklarla evin akıllı, güzel ve dürüst kızı olma rolünü oynamaktadır. Ancak söylediği hangi yalan Banu’nun ayağına dolanacak ve başına bela olacaktır?

Deniz’le ilgili tüm gerçekleri bilen Bahri, Meryem’e verdiği sözü tutmayı ve Deniz’i evine götürmeyi planlamaktadır. Deniz başta reddetse de Bahri’nin isteğine karşı çıkacak durumda değildir. Ancak alınan bu karardan habersiz olan ve Deniz’i evde istemeyen biri vardır: İkbal...  Aynı çatı altında yaşamaya mecbur kalan İkbal ve Deniz arasındaki ilişki nasıl bir yönde ilerleyecektir?

Künye :

Yapım : Focus
Yönetmenler: Gürsel ATEŞ, Gülsen ERİŞDİ, Altan YÜCEL
Oyuncular :Güneş Emir- Deniz ,Serhat Nalbantoğlu- Bahri Atabay,Meltem Baytok- İkbal Atabay,Başak Akbay- Pelin Atabay,Tuan Tunalı- Özgür Atabay,Koray Erkök- Mert Demirhan,Emre İğdemir- Ozan Sezginer  Yeni Bölüm


Deniz Yıldızı izle -> FOX TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı