Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
The Simpsons
The Simpsons
The Simpsons


Tarih: 2009-08-27 TV : E2 Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


Televizyon Tarihinin Çizgi Dizi Efsanesi!
The Simpsons
İki bölüm Peş Peşe
Her biri bambaşka özellikler taşıyan, hayata karşı farklı duruşları olan Simpson ailesi fertleri her koşulda bir arada kalmayı başarıyor. Düşüncesiz, obur Homer; anlayışlı, nazik Marge, haylaz mı haylaz Bart, idealist dahi Lisa ve henüz konuşmaya başlamamış Maggie’siyle birlikte The Simpsons, aynı ağaçta yetişen farklı meyveleri anımsatıyor. Dünyanın en önemli çizgi yapımlarından biri The Simpsons Pazartesi’den Perşembe’ye saat 21:00’de e2’de.


MARGE’IN DEĞİŞEN YAŞAMI
Marge’ın yaşamı fazla kilolarını aldırmak için girdiği ameliyat sonucu değişir: yağlar gitmiş ama yerine büyük göğüsler gelmiştir. Bart ve Millhouse ise eski Batman dizisi bölümlerinden etkilenerek şehirde kargaşa yaratmaya başlamıştır. Bu işin ucu Krusty için bir halkla ilişkiler kabusu olacaktır. Lisa, baba-kız gününde Homer ile evsizler için ev yapımı işine girer..

Simpsonların evi ilaçlandığı için aile bir sığınak aramak zorundadır.. Sonunda vardıkları nokta ise 1800’lerdeki yaşamı yeniden yaratan bir tv reality show’udur. Nükleer santralde ise Homer düşen bir boruyla yaralanmıştır. Kendisine dava açılmasından korkan Mr. Burns bunun üzerine Homer’a hokey biletleri verir.

Künye :

The Simpsons izle -> E2 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı