Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Günel’le Lezzetli Dakikalar
Günel’le Lezzetli Dakikalar
Günel’le Lezzetli Dakikalar


Tarih: 2009-08-28 TV : KANAL7 Saat: 12:50 Tür:Yaşam


GÜNEL’LE LEZZETLİ DAKİKALAR

GÜNEL, FARKLI YEMEKLERİN TARİFLERİNİ İZLEYENLERLE PAYLAŞIYOR!


Ekranların eğlenceli bir o kadar da bilgilendirici yemek programı Günel’le Lezzetli Dakikalar Kanal 7’de…  Yemek ustası Şef Cihan Erdoğan’ın en özel tarifleriyle ekrana gelen programa bugün türküleriyle tanınan Aydın Aydın, Ortopedi Uzmanı Dr. Feridun Kunak ile tiyatrocu eşi Serap Kunak ve Minik Dualar ekibi konuk olacak.

 

Müzik piyasasına girişiyle hızlı çıkış yakalayan Azeri Kızı Günel bu kez de yepyeni bir yemek programıyla ekranlara merhaba diyor. Şef Cihan Erdoğan’ın birbirinden farklı yemek tarifleriyle, Günel’in şarkılarıyla programda eğlenceli anlar yaşanıyor. Programa bugün halk müziğinin sevilen seslerinden Aydın Aydın konuk oluyor. Sevilen türkülerin söyleneceği programda en güzel yemekler Şef Cihan Erdoğan’ın üstün tecrübeleriyle yapılıyor. Minik Dualar grubunun katılacağı programda en güzel ilahiler ve ezgiler ekran başındakilerle olacak.

 

Programın sağlık bölümünde bugün ortopedi ile ilgili sorunlar konuşulacak. İnsan vücudundaki şekil bozukluklarının nedenleri ve tedavi yöntemlerinin konuşulacağı programda Dr. Feridun Kunak sağlıkla ilgili önemli bilgiler verilecek. Yemek ustası Şef Cihan Erdoğan, Lezzetli Dakikalar’da güzel yemek yapmanın sırlarını, pratik tarifleri, sıra dışı lezzetleri ve yemeklerle ilgili bilmediğiniz birçok konuyu sizlerle paylaşıyor.

 

İlginç konular, sıcacık sohbetler, farklı lezzetler… Yaşamın eğlenceli tarafına dair her şey bu programda… Günel’le Lezzetli Dakikalar hafta içi her gün 12: 50’de Kanal 7’de…
 

Künye :

Günel’le Lezzetli Dakikalar izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı