Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Es-Es
Es-Es
Es-Es


Tarih: 2009-08-29 TV : ATV Saat: 20:30 Tür:Yerli Dizi


Kimileri şanslı doğar!
Kimileri de şanssız!
Ama kim ne yapabilir ki?
Geçmişin gölgesi peşimizi hiç bırakmaz…

Es-Es” merakla beklenen yeni bölümü ile
29 Ağustos Cumartesi akşamı atv’de!
Sakın Kaçırmayın!


Es-Es
(YENİ BÖLÜM)

3.Bölüm

Uras, katıldığı partide Koray’ı korumak için giriştiği kavga sonucunda gözaltına alınır. Uras için endişelenen İrem, Gürel’e yaptığı pisliği temizlemesini ve Uras’ı oradan çıkarmasını söyleyerek resti çeker.

İstemeyerek de olsa karakola giden Gürel’i orda büyük bir sürpriz bekler. Gürel eline geçirdiği bu önemli kozu kullanmakta gecikmez.

Işık ise, Uras’a burs ayarlamak için uğraşmaktadır. Bunu yapabilmesi için ezeli rakibi Kenan’ı razı etmesi gerekmektedir. Kenan elinden geleni ardına koymaz ve sonunda Işık’ı tuzağa düşürmeyi başarır.

Hem yaşadığı utanç, hem de Işık’ın başına gelenler Uras’ı çok üzer. Selmin ise olanlardan habersiz Azmi’den aldığı borç parayı Uras’a göndermeye çalışmaktadır. Malları bulup Azmi’nin köleliğinden kurtulmak ve kardeşine iyi bir ders vermek isteyen Tercan, sonunda Uras’ın izini bulur.

Kirli geçmişi Uras’ın peşini yine bırakmamıştır. Yola çıkmıştır bir kız, geri dönecek midir? Bütün kapılar bir bir yüzüne kapanmaktayken, başını dik tutup kendini koruyabilecek midir? Işık’ın desteği ve inancı, Uras’ın baş koyduğu bu yolda inatla yürümesini sağlayabilecek midir?

Künye :

Yapım Şirketi    :Tıms Productıons
Yapımcı      :Timur Savcı
Yönetmen    :Bahadır İnce
Senaryo  :Barkın Şenüren, Sevilay Öztürk
Öykü     :Adalet Bilgin, Kemal Durmaz
Müzik   :Cem Özkan
Oyuncular  : (Uras) Ahmet Rıfat Şungar ,(Işık) Erdal Beşikçioğlu, (Tercan) Berk Hakman, (Selmin) Derya Alabora,(İrem) Leyla Tuğutlu ,(Menekşe)Pınar Dikici, (Azmi) Umut Karadağ ,(Alaz) Olcay Yusufoğlu,(Dilşa) Beyza Şekerci, (Gürel) Sertan Erkaçan,(Koray) Mert Aydın,(Rüya) Süreyya Güzel,(Orhan) Nezih Işıtan,(Eşref) Şahin Ergüney       Yeni Bölüm


Es-Es izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı