Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
24
24
24


Tarih: 2009-08-30 TV : CNBC-E Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


Jack Bauer Adaletle Hesaplaşıyor...
 “24
4 Bölüm Peş Peşe

Televizyon tarihinin ilk gerçek zamanlı dizisi “24”ü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat... Dizinin yedinci sezon bölümleri her Pazar, 4 bölüm bugün peşpeşe CNBC-e’de...  

Son Saat: Jack Girdiği Komadan Çıkabilecek mi?
Cara’nın adamları havaalanında Kim’i gözetlemektedir. Cara bu durumu Jack’e şantaj yapmak için kullanır ve Jack’ten Renee’yi atlatıp, Tony’yi bir tünele getirmesini ister. Renee, Kim’e ulaşır ve onu uyarır. Kim’i gözetleyenler foyalarının ortaya çıkacağını anlayınca harekete geçer. Kim eski CTU deneyimlerinden faydalanmak zorunda kalacaktır. Bu sırada Jack, Tony’yi Cara’ya teslim etmiş ve rehin alınmıştır. Niyetleri Jack’in kanındaki kimyasallardan faydalanarak yeni bir bomba yapmaktır. Diğer yandan Hodges’ın ölümünde Olivia’dan şüphelenen Aaron Pierce, delil bulmak için Ethan’dan yardım ister.

Günün tüm olaylarının arkasındaki isim Alan Wilson, Jack’in rehin tutulduğu yere gelip Tony ile tanışacaktır. Bu sırada Tony de Jack’e eylemlerinin nedenlerini açıklar. Ancak Jack artık devam edemeyecek kadar bitkin düşmüştür. Doktorlar onu morfin kaynaklı komaya soktukları sırada Kim gelir ve doktorlardan deneysel kök hücre tedavisini uygulamalarını ister. Henüz babasını kaybetmeye hazır değildir.  
 

Künye :

24 izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı