Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Elveda Rumeli
Elveda Rumeli
Elveda Rumeli


Tarih: 2009-08-31 TV : ATV Saat: 22:45 Tür:Yerli Dizi


“ELVEDA RUMELİ”, sürprizlerle dolu sezon finali ile
kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 31 Ağustos Pazartesi akşamı
bir kez daha atv’de!
Sakın kaçırmayın

ELVEDA RUMELİ
(TEKRAR)

77. Bölüm Özeti:

Yeni sezonda “Elveda Rumeli”, Makedonya’nın elden çıkışını ve Osmanlı İmparatorluğu’ndan Cumhuriyet’in ilanına doğru giden süreci anlatacak. Resneli Niyazi, Enver Paşa, Talat Paşa gibi dönemin ittihatçi liderlerini ve Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlik yıllarını da kapsayacak olan hikayesiyle, Sütçü Ramiz ve ailesini izleyicileriyle buluşturmaya devam edecek.

Bulgar ayaklanmasının bastırılmasının ardından Pürsıçan’da herkes yaralarını sarmaya 
çalışır. Sütçü Ramiz ve ailesi yaşadıkları zor günlerin ardından Fatma’nın hastalığını da yenerek tekrar ayağa kalkmayı başarırlar. Mustafa ise  tüm acısına rağmen yeniden yaşama tutunmaya çalışır, inandığı dava uğruna mücadele etmeye devam eder. Namık ve Nevreste bütün paralarını ihtiyacı olanlara bağışlarken, Kasap Cabbar ve Bedia ise hacca giderler. Hasan, Hatice’nin yardımıyla var gücüyle çalışarak yeni bir dikiş makinesi alır.
Yaşadıkları tüm acılara rağmen birbirlerine ve hayata tutunmaya çalışan Pürsıçan Kasabası’nın insanları, Meşrutiyetin ilanına uzanan ve İmparatorluğun çöküş dönemi içine girdiği günlerin tanıkları olacaktır.

Künye :

Yapım : ATV Yapım Yapımcı : Adam Film / Tarkan Karlıdağ – Serdar Akar Senaryo :Ali Can Yaraş, Özge Efendioğlu, Nuran Evren Şit Yönetmen : Serdar Akar Elveda Rumeli Müzikleri : Kemal Sahir Gürel, Erdal Güney, Hüseyin Yıldız Elveda Rumeli Oyuncuları : Erdal Özyağcılar, Şebnem Sönmez, Berrak Tüzünataç, Gülçin Santırcıoğlu, Ertan Saban, Tuna Orhan, Tolgahan Sayışman, Bedia Begovska, Özgür Dereli, Selahattin Bilal, Nil Günal, Nadi Güler, Mustafa Yasar, İpek Erdem, Melissa Papel  Sezon Finali Tekrar


Elveda Rumeli izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı