Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
The Riches
The Riches
The Riches


Tarih: 2009-09-01 TV : TNT Saat: 23:30 Tür:Yabancı Dizi


The Riches
Özet
The Riches, tüm üyeleri birer dolandırıcı olan gezgin bir ailenin hikâyesidir.  Anne, Dahlia (Minnie Driver), iki yıllık tutukluk sürecinden sonra özgürlüğüne kavuşur. Aile bir taraftan hapisten yeni çıkan Dahlia’nın uyuşturucu sorunu ile uğraşırken diğer taraftan da marjinal yaşam biçimlerini sorgulamaya başlar. Daha iyi bir hayat sürmek için üç çocukları ile birlikte normal ve yüksek gelirli bir aile gibi yaşamaya başlarlar. Ama bunu gerçekleştirmek tahmin ettiklerinden daha fazlasını gerektirmektedir.
------
Wayne Malloy, sıra dışı bir adam olmanın ve ailesine mutlu bir yaşam sürdürmenin özlemi içindedir. Hayalini gerçekleştirmek için başvurduğu yol ise oldukça risklidir...

II. SEZON

20 "The Lying King" 

Tüm üyeleri birer dolandırıcı olan gezgin bir ailenin hikâyesini anlatan The Riches’ın bu bölümünde Wayne ve Dahlia’nın ilişkilerinde açılan delik daha da büyüyor. Nina ise Dahlia’nın yalanlarından bıkmış durumda. Bayou Hills anlaşması güvenilmez davranışlar nedeni ile riske girer. Diğer tarafta ise Di Di ve Ike arasındaki yakınlaşma filizlenmeye olur.  Cael ise Rosaleen’lerin kampında kalmaya karar verir ve bu durum elbette Quinn’in istediği bir şeydir.
 

Künye :

2.Sezon 20.Bölüm


The Riches izle -> TNT canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı