Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Unutulmaz
Unutulmaz
Unutulmaz


Tarih: 2009-09-02 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


AŞK MI YOKSA İHANET MİDİR?
Unutulmaz” OLAN!

Her Çarşamba akşamı milyonlarca izleyici bu sorunun cevabını arıyor… “Unutulmaz” bu hafta hayatının en zor seçimini yapan Harun’un kararıyla seyircisini bir kez daha şok edecek!

Heyecan ve duygu yüklü yeni bölümüyle
Unutulmaz” 2 Eylül Çarşamba akşamı atv’de!
Sakın Kaçırmayın!

Unutulmaz
 (Yeni Bölüm)

10. Bölüm Özeti:

Bir erkek tutkuyla sevdiği, her şeyi göze aldığı kadına mı evlenme teklif edecek yoksa huzur bulduğu sadakat borçlu olduğu kadına mı? Eda mı Melda mı? Aşk mı Sadakat mi?

İmkansız aşkın sınırları giderek büyüyor. Eda eniştesinden uzaklaşmak için daha neleri göze alacak?  Aldatıldığını öğrenen bir kadın ne kadar sevse de parmağındaki yüzüğü taşıyabilir mi? Melda tüm önyargıları yıkıp aşk adına tüm ezberleri bozuyor!

Bir evlat annesini yaşatabilmek için neleri göze almaz ki! Tolga annesinin öleceği gerçeğini kabul etmiyor…  Ve bir gece haykırıyor… Adalet bu dünyanın neresinde!  Tek bir umut tüm çaresizlikleri yok edecek…  Her zaman Eda’nın yanında olan Tolga aynı desteği Eda’dan görebilecek mi? Onların evlilikleri giderek bambaşka bir çıkmazın içine sürükleniyor…

Geçmişin karanlık yüzü Arslanlı ailesinin üzerinde… Karanlık ellerin hedefi Harun ve Eda! Bu gizli aşkı ortaya çıkarmakla tehdit edenler bu kez ellerini kana buluyor.

Bir kalbe iki aşk sığar mı?!  Sığmaz diyenler kadar neden olmasın diyenler,  ailenin küçük oğlu Kerem’in masum, komik ve bir o kadar eğlenceli aşkıyla yine Unutulmaz bir bölüm yaşayacak. Rüyaların aşkı belki de gerçek aşk değil!

Ablasına ihanet etmemek için aşkından vazgeçen Eda, en yakınındakinin ihanetiyle sarsılacak! Harun, Eda ve Tolga’ya oynanan oyun her şeyin sonu belki de başlangıcı olacak.
 

Künye :

Yapım   : Stil Medya
Yapımcı  : Ahmet Bayram
Yönetmen  : Ersoy Güler
Senaryo Grubu : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular  :Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal)  Yeni Bölüm


Unutulmaz izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı