Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Amazing Stories:The Movie
Amazing Stories:The Movie
Amazing Stories:The Movie


Tarih: 2009-09-04 TV : CNBC-E Saat: 22:00 Tür:Yabancı Sinema


CNBC-e’de Sinema Şöleni
    “Fantastik Cuma Kuşağı”
AMAZING STORIES: THE MOVIE
Cuma 22:00

Steven Spielberg’ün bir dönem büyük ilgi gören aynı adlı fantastik dizisinin en iyi bölümlerinden oluşan Amazing Stories film serisinin ilk bölümü bu akşam CNBC-e’nin Fantastik Cuma Kuşağı’nda...

Steven Spielberg’ün yaratıcı beyninin ürünü olarak nitelendirilen Amazing Stories’in yönetmenleri arasında Martin Scorsese, Mick Garris ve Burt Reynolds gibi ünlü isimler bulunmakta.

Steven Spielberg’in Amerika’da 1985-1987 yılları arasında yayınlanan televizyon dizisi Amazing Stories, kadrosunda Clint Eastwood’dan Martin Scorsese’ye ünlü oyuncuları ve yönetmenleri toplamasıyla dikkat çekiyor.

1989 yılında video kaset formatında piyasaya sürülen “Amazing Stories: The Movie” serisi ise Alacakaranlık Kuşağı ile karşılaştırılan bu fantastik dizinin en iyi bölümlerini içeriyor. Koleksiyonun öne çıkan filmleri arasında Spielberg’in yönettiği Kevin Costner ve Kiefer Sutherland’li The Mission yer alıyor. The Wedding Ring adlı bir başka bölümde Rhea Perlman’ı görüyoruz. Yönetmen koltuğunda ise Perlman’ın eşi, Danny DeVito var. Robert Zemeckis’in yönettiği Go to the Head of the Class adlı bölümün başrolünde Geleceğe Dönüş serisinin yıldızı Christopher Lloyd’u izleme şansına erişiyoruz.

Künye :

Yönetmenler: STEVEN SPIELBERG, MICK GARRIS, BURT REYNOLDS, MARTIN SCORSESE
Oyuncular: KEVIN COSTNER, CHRISTOPHER LLOYD, RHEA PERLMAN, ROBERT BLOSSOM, DANNY DEVITO...
Yapım Yılı: 1989
Süresi: 55’er dakika


Amazing Stories:The Movie izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı