Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Haneler
Haneler
Haneler


Tarih: 2009-09-11 TV : KANAL D Saat: 22:30 Tür:Yerli Komedi


Haneler” yine kahkaha dolu

Kanal D’nin, senaryosunu Saygın Delibaş, Fethi Kantarcı, Sevda Fırat Ak ve Yaşar Arak’ın yazdıkları, yönetmenliğini Elif A. Durmaz’ın yaptığı, başrollerini Ahmet Saraçoğlu, Serdar Orçin, Fırat Doğruloğlu, Murat Akkoyunlu, Bihter Dinçel, Kamil Güler, Asuman Dabak, Özlem Türkad, Çağlar Çorumlu,
Gülden Güney, Buket Yanmaz Kubilay, Alper Düzen, Boncuk Yılmaz, Serhan Ernak, Barış Başar ve Onur Özcan’ın paylaştıkları, Ferhan Şensoy’un aynı ismi taşıyan ünlü eserinden uyarlanan “Haneler” bu hafta yine kahkaha dolu ve yepyeni skeçler ile ekrana geliyor.

Haneler’in fenomeni haline gelen Yaban skeci devam ediyor. Vurulan Pınar hastanededir. Yaban onu ziyarete gelir. Ancak Tunç da oradadır. Yaban onu görünce çılgına döner. Tunç ise gazozuna ilaç koyduğu Yaban’a tuzak kurar.
Beleşhane’de, hayatı bedava yaşamanın sırlarını anlatan bit TV programı ti’ye alınıyor. İlk ders olarak da yakın bir arkadaşın evine beleş nasıl yerleşileceği konu ediliyor. Çamaşırhane’de ise Mücait’in maceraları ekrana geliyor. Her işi deneyen Mücait en son Çamaşırhanede iş buluyor fakat, kısa sürede orayı da birbirine katıyor.
“Fakirhane”, “Kaçırılan Bir Hane”, “Hırlı Hırsız Bir Hane”, “Evlilik Danışmanı Bir Hane”, “Ayrılan Bir Hane”, “Mafyahane”,  “Yıkık Bir Hane” ve “Kavgalı Bir Hane” de bu bölümün en komik, en eğlenceli skeçlerinden. Sakın kaçırmayın.

Künye :

Haneler izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı