Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden
İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden
İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden


Tarih: 2009-10-05 TV : KANAL7 Saat: 17:00 Tür:Yaşam


HAYATIN İÇİNDEN MANZARALAR

İKBAL GÜRPINAR’LA KANAL 7’DE

ORGAN ÇETESİ MAĞDURLARI YAŞANANLARI ANLATIYOR…

 
Size gerçekten değer veren, sizinle ağlayan, sizinle gülen, samimi, dobra bir yapım Hayatın İçinden’le hayattan uzak kalmayın! İçten seslenişleriyle milyonların gönlünde taht kuran İkbal Gürpınar,  güçlü bir ekiple bundan böyle Kanal 7 ekranlarında. Gürpınar, sizin sesiniz, soluğunuz olmak için Hayatın İçinden’le sizlerle.  İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden programı bugün Afyon’da yaşanan organ mafyası olayını tüm yönleriyle ele alıyor.

 
Geçtiğimiz hafta ülke gündemine oturan organ mafyası dosyası tüm yönleriyle “Hayatın İçinden” programında ele alınıyor.  Afyon’un Kışlacık köyünde yaşayan ve paraya ihtiyacı olan köylüleri hedef seçen organ mafyası, köylülerden aldıkları böbreklerin varlıklı hastalara nakil edilmesini sağlamıştı. Polis ve jandarma ekipleri en az 10 köylünün böbreğinin alındığını ve daha çok sayıda köylünün de böbreğini satmak için anlaşma yaptığını ama henüz nakillerin gerçekleşmediğini saptamıştı. İkbal Gürpınar Hayatın İçinden programında yaşanan bu olayların arka planını canlı yayın konuklarıyla konuşuyor. Peki organ mafyası böbreklerini alacağı insanları nasıl seçiyor, onları ikna etmek için hangi yöntemlere başvuruyor? Organ kaçakçılığı haberini ortaya çıkaran gazeteci Mehmet Ali Önel organ mafyasının çalışma yöntemlerini  İkbal Gürpınar’a canlı yayında anlatacak. Organ nakli bekleyen hastalar, böbreğini satan köylüler ve nakillerin yapıldığı hastanenin yetkilileri de ilk kez canlı yayında “İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden” programında bir araya geliyor.

 
Hepsi ve daha fazlası İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden’de... İkbal Gürpınar’ın sunumuyla ekrana gelen programda ilk ağızdan anlatılacak olan sorunlar stüdyoda derinlemesine ele alınıyor, kim suçlu kim suçsuz ortaya çıkıyor. Usta yayıncı İkbal Gürpınar hafta içi her gün 17.00’de Hayatın İçinden haberlerle Kanal 7’de… Hayattan uzak kalmayın!

Künye :

Sunan:İkbal Gürpınar


İkbal Gürpınar’la Hayatın İçinden izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı