Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Boynu Bükük Şarkılar
Boynu Bükük Şarkılar
Boynu Bükük Şarkılar


Tarih: 2009-10-08 TV : KANAL7 Saat: 21:00 Tür:Eğlence


FERDİ TAYFUR İLK TV PROGRAMINDA

İNTİZAR, BAHA VE GEZEGEN MEHMET’İ AĞIRLIYOR

Hafızalarımızda yer etmiş onlarca şarkının mimarı, Türk müziğinin ünlü sesi Ferdi Tayfur Türk televizyonlarında ilk kez bir TV programı ile ekran karşısına geçiyor. “Boynu Bükük Şarkılar” Perşembe akşamı Kanal 7 ekranlarında başlıyor. 8 Ekim akşamı ekrana gelecek olan ilk programında Ferdi Tayfur’un konukları İntizar, Baha ve Gezegen Mehmet.

Ferdi Tayfur, bir ilke imza atarak müzik performans programını hayata geçiriyor. “Boynu Bükük Şarkılarım” adlı programda sürpriz konuklarla, yeni seslerle ve nostalji turuyla izleyenler muhteşem bir müzik programı izleyecekler.

Ferdi Tayfur’un yeni albümüyle aynı adlı programda bir dönem Türk Sineması’na imza atmış isimler konuk olacak. Ünlü konuklar dönemin unutulmaz repliklerini canlı yayında seslendirecekler. Her hafta birbirinden ünlü konukların yer alacağı Boynu Bükük Şarkılar’da nostalji rüzgarları esecek. Programın asıl sürprizi ise yeni yeteneklerle ilgili.


FERDİ TAYFUR YENİ SESLERE FIRSAT TANIYACAK…

Ferdi Tayfur programda her hafta yeni seslere fırsat tanınacak. Yıllarca seslerini, eserlerini ünlü şarkıcıya dinleten gizli yetenekler şöhret kapısını “Boynu Bükük Şarkılar”da aralayacak. Sesine, bestesine ve yeteneğine güvenen isimler Evsen Film’e ulaşıp programda yer alabilecekler.

8 Ekim akşamı ekrana gelecek olan ilk programında Ferdi Tayfur’un konukları İntizar, Baha ve eğlenceli sohbetiyle Gezegen Mehmet.

Evsen Film’in yapımcılığını üstlendiği Boynu Bükük Şarkılar’ın Genel Yönetmenliğini Yüksel Evsen, yönetmenliğini Emel Keleşoğlu yapıyor. Ferdi Tayfur’a programda dev orkestrası eşlik edecek. Boynu Bükük Şarkılar her Perşembe saat 21.00’de Kanal 7’de ekrana gelecek.

Künye :

Boynu Bükük Şarkılar izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı