Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2009-10-13 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ iki yalnız bir yastıkta”

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  yeni bölümü ile bu akşam Star TV’de!

Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?

30. Bölüm Özet:
Kayınçosunun evdeki varlığından bunalan Necati onun kim olduğuna ve niye burada bulunduğuna kafayı takar. Bunun öğrenmek için telekulak sistemine başvurur ve paralelden evdeki telefon konuşmalarını dinlemeye başlar. Sonunda elde ettiği ipuçlarını birleştirerek kim olduğunu öğrenir. Taylan aslında kendi anlattığı kişi değildir ve ciddi bir tehlike içindedir. Onu tehlikeden kurtaracak kişi ise yine Necati Usta olacaktır.
Bu arada Feride Necati’nin telefon dinlemelerini yanlış anlamıştır ve aldatıldığını düşünmeye başlamıştır. Bir kaç tesadüf daha bir araya gelince Necati yine içinden çıkması zor bir duruma düşer.
Özge’nin İzmir’de iş bulması ve gidecek olması da Seyfo’yu çok üzmüştür. Ona gitme kal diyemeyen Seyfo başka bir çözüm bulur.
 

Künye :

Yeni Bölüm

Yapımcı : Yapım MinT / Birol Güven Yönetmen : Bora Tekay Senaryo : Murat Aras Müzik: : Aydın Sarman – Burcu Güven Oyuncular : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Atılgan Gümüş ( Erdem )- Çiğdem Batur ( Fulya ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )   Yeni Bölüm


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı