Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Türkiye - Ermenistan Maçı
Türkiye - Ermenistan Maçı
Türkiye - Ermenistan Maçı


Tarih: 2009-10-14 TV : ATV Saat: 21:00 Tür:Canlı Yayın


Türkiye - Ermenistan Maçı Milli Maç Canlı Yayın
A Milli Takım son noktayı ATV ekranında koyuyor!

TÜRKİYE-ERMENİSTAN,
14 Ekim Çarşamba saat 21.00 Bursa Atatürk Stadı’ndan canlı yayın;  politik açıdan çok önemli bir karşılaşma...
Dostluk rüzgarlarının eseceği bu karşılaşmanın hem öncesine,   hem de sonrasına gelin ATV ekranlarında tanık olun.

2010 macerasında son randevu ATV de!

“TÜRKİYE-ERMENİSTAN” maçı 14 Ekim Çarşamba akşamı atv’de!
Sakın Kaçırmayın!


TÜRKİYE-ERMENİSTAN
(Canlı)


Yayın Tarihi    : 14 Ekim 2009 / Çarşamba
Yayın Saati    : 19.50 - Maça Doğru
  21.00 - Türkiye-Ermenistan Maçı
 
Bursa Atatürk Stadı’ndan yapılacak TÜRKİYE-ERMENİSTAN maçı canlı yayını saat 19.50’da Maça Doğru programıyla start alacak. Saha içi atmosferi en dikkat çekici röportajlarla atv ekranına taşınacak. Saat 21.00’de hem sportif, hem de politik önem taşıyan TÜRKİYE-ERMENİSTAN mücadelesi toplam 17 kamerayla canlı yayınla ATV’den ekranlara gelecek. Türkiye Ermenistan Maçı gollerini izle.
Maç sonu röportajlar ve perde arkası gelişmeler, karşılaşma sonundaki 91.DAKİKA programıyla devam edecek. TÜRKİYE-ERMENİSTAN maçı öncesinde ve sonrasında ünlü yorumcular, gerek sportif, gerekse politik açıdan bu önemli karşılaşmayı yorumlayacak.
 
Milli Takım ATV’de izlenir!

Türkiye - Ermenistan Maçı Milli Maç Canlı Yayın

Bursa’da ’veda’ havası
A Milli Futbol Takımı, grubundaki son maçında bu akşam Bursa’da Ermenistan ile karşılaşacak. Atatürk Stadı’nda saat 21.00’de başlayacak maçı İsveçli Hakem Martin Hansson yönetecek.Türkiye Ermenistan izle
 A Milli Futbol Takımı, 2010 yılında Güney Afrika’da düzenlenecek 19. Dünya Kupası finalleri öncesi Avrupa elemeleri 5.Grup’taki 10. ve son maçında bu akşam Bursa’da Ermenistan ile karşılaşacak.Türkiye Ermenistan maçı özeti izle.

Bursa Atatürk Stadı’nda saat 21.00’de başlayacak ve ATV ’den naklen yayınlanacak maçı İsveç Futbol Federasyonu’ndan Martin Hansson yönetecek.

Hansson’un yardımcılıklarını Henrik Andren ve Stefan Wittberg yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Martin Ingvarsson.
Daha önce sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılan Nuri Şahin ve sakatlığı geçmeyen Sercan Yıldırım Ermenistan maçı kadrosunda olmayacak.Türkiye Ermenistan izle. İspanya’nın lider olarak finallere katılma, Bosna-Hersek’in de ikinci olarak play-off baraj maçları oynamayı garantilediği grupta günün diğer maçlarında Bosna Hersek-İspanya ve Estonya-Belçika karşı karşıya gelecek.

A Milli Takımın Ermenistan maçına; Rüştü, Gökhan Gönül, Ceyhun Gülselam, Servet, Hakan Balta, Hamit, Emre, Ayhan, Arda, Tuncay, Halil’den oluşan muhtemel kadro ile çıkması bekleniyor.

Dünya Kupası’na katılma şansını kaybeden Türkiye, 5. Grup’taki son maçında  akşam Ermenistan ile karşılaşacak. Ermenistan Türkiye izle.Bursa Atatürk Stadı’nda saat 21.00’de başlayacak karşılaşmayı İsveç Futbol Federasyonu’ndan Martin Hansson yönetecek. Hansson’un yardımcılıklarını Henrik Andren ve Stefan Wittberg yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Martin Ingvarsson. Aynı grupta yarın Bosna Hersek-İspanya ve Estonya-Belçika maçları da oynanacak. 5. Grup’ta lider İspanya, Dünya Kupası’na direkt giderken, Bosna Hersek de ikinciliği garantilemişti.

Maçlarını daha önce tamamlayan 5 takımlı 9. Grup’ta lider Hollanda Dünya Kupası’na direkt katılma hakkı elde ederken, Norveç ise 10 puanla grubunu ikinci tamamlamıştı. Ermenistan Türkiye özeti izle.Diğer gruplarda ise liderlikleri garantilenen Danimarka, Almanya, İngiltere, Sırbistan ve İtalya Dünya Kupası’na direkt olarak katılmaya hak kazanmıştı.

8 grupta  oynanacak 24 karşılaşmanın ardından lider takımların yanı sıra Play-Off maçları oynamaya hak kazanacak 8 en iyi ikinci takım belli olacak.

Yapılacak maçların programı şöyle:

1. GRUP
21:45 Danimarka - Macaristan
21:45 İsveç - Arnavutluk
21:45 Portekiz - Malta

2. GRUP
21:00 İsviçre - İsrail
21:00 Letonya - Moldova
21:00 Yunanistan - Lüksemburg

3. GRUP
21:30 Çek Cumhuriyeti - Kuzey İrlanda
21:30 Polonya - Slovakya
22:30 San Marino - Slovenya

4. GRUP
19:00 Almanya - Finlandiya
19:00 Azerbaycan - Rusya
21:00 Liechtenstein - Galler

5. GRUP
21:00 Bosna Hersek - İspanya
21:00 Türkiye - Ermenistan
21:30 Estonya - Belçika

6. GRUP
18:30 Andorra - Ukrayna
18:30 Kazakistan - Hırvatistan
22:00 İngiltere - Beyaz Rusya

7. GRUP
21:00 Fransa - Avusturya
21:00 Litvanya - Sırbistan
21:00 Romanya - Faroe Adaları

8. GRUP
21:00 Bulgaristan - Gürcistan
21:00 İtalya - Güney Kıbrıs Rum
22:00 İrlanda - Karadağ

Güney Amerika Elemeleri
23:00 Peru - Bolivya
15/10/2009 Perşembe
00:00 Brezilya - Venezuella

K.Amerika-Karayipler 3.Tur
15/10/2009 Perşembe
03:00 ABD - Kosta Rika
03:05 Trinidad-Tobago - Meksika
03:05 El Salvador - Honduras

Hazırlık Maçları
15/10/2009 Perşembe
13:00 Kamerun - Angola
13:30 Japonya - Togo
14:00 Güney Kore - Senegal
15:00 Birleşik Arap Emirlikleri - Ürdün
21:10 Tunus - Suudi Arabistan

Türkiye - Ermenistan Maçı Milli Maç Canlı Yayın

Ya eve, ya Afrika’ya!
(Gecenin programı ve tüm hesaplar) Güney Afrika’da düzenlenecek 2010 Dünya Kupası öncesi Avrupa elemelerinde son perde gruplarda bugün oynanacak son maçlar ile kapanacak.Ermenistan Türkiye maçı golleri izle.watch Turkey Armenia match Football game

Gruplarını lider bitirerek finallere doğrudan gitmeye hak kazanan ve gruplarında 2. sırayı yer alarak play-off oynayacak ekipler belli olacak. Maçlar öncesi son kez puan hesaplamaları yapılacak. Güney Amerika Elemeleri’nde ise gözler Uruguay - Arjantin maçında. 32 takımın mücadele edeceği turnuvada 19 ülke şimdiden final vizesini cebine koymuş durumda.

Kupada kesin olarak göreceklerimiz; Güney Afrika (Ev sahibi),  Japonya, Avustralya, Kore Cumhuriyeti, Hollanda, Güney Kore, Brezilya, Gana, İngiltere, İspanya, Paraguay, Fildişi Sahili, Almanya, Danimarka, Sırbistan, İtalya, Şili, Meksika, ABD.

Türkiye eşitliği bozmak istiyor!
Bursa Atatürk Stadı’nda bu akşam Ermenistan ile karşılaşacak Türk Milli Takımı’nda hedef, alınacak galibiyetle daha önce bu statta oynanan 6 karşılaşmadaki tabloyu bozmak.Türkiye Ermenistan özetleri izle.

(A) Milli Takım, Bursa Atatürk Stadı’nda daha önce 4’ü resmi 2’si özel 6 karşılaşma oynadı. Bu karşılaşmalarda 2 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 2 beraberlik alan Ay-yıldızlılar, 5 gol atarken kalesinde de 5 gol gördü.

Milliler, Atatürk Stadı’nda yaptığı özel karşılaşmalarda Cezayir ve Rusya’ya aynı skorlarla 1-0 yenilirken, resmi maçlarda Hollanda ve Almanya’yı yine aynı skorlarla 1-0 yenme başarısını gösterdi. Türk Milli Takımı, Kuzey İrlanda ile 0-0, Makedonya ile de 3-3 berabere kalmıştı.

Atatürk Stadı’nda oynanan bu maçlarda akıllarda kalan ise Türkiye’nin iki dünya devi Almanya ve Hollanda’yı yenmesi ve Makedonya maçında Alpay Özalan’ın 3 gol atmasıydı.Ermenistan Türkiye maçının gollerini izle.

-MAÇI İSVEÇLİ HAKEM HANSSON YÖNETECEK-

Türkiye ile Ermenistan Milli Takımları arasında saat 21.00’de başlayacak karşılaşmayı İsveç Futbol Federasyonu’ndan Martin Hansson yönetecek. Bursa Atatürk Stadyumu’ndaki karşılaşmada Hansson’un yardımcılıklarını Henrik Andren ve Stefan Wittberg yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Martin Ingvarsson.Türkiye Ermenistan Maçını izle.watch Turkey Armenia Football match game

Her iki takımın maça şu muhtemel 11’ler ile başlaması bekleniyor:

Türkiye: Volkan (Rüştü), Gökhan Gönül, Servet Çetin, Önder Turacı, Hakan Balta, Emre Belözoğlu, Nuri Şahin, Hamit Altıntop, Arda Turan, Tuncay Şanlı ve Nihat Kahveci

Ermenistan: Roman Berezovski, Sargis Hopsevyan, Aghvan Mkrtchyan, Robert Arzumanyan, Hrayr Mkoyan, Karlen Mkrtchyan, Artur Edigaryan, Arman Karamyan, Artak Grigoryan, Artavazd Karamyan, Marcos Pizzelli.

Türkiye - Ermenistan Maçı Milli Maç Canlı Yayın

Ermenistan Türkiye izle.
Veda zamanı!

Güney Afrika’da düzenlenecek 2010 Dünya Kupası umutlarını kaybeden Milli Takım, teknik direktör Fatih Terim için veda özelliği taşıyan maçta Bursa’da Ermenistan ile karşılaşıyor..Ermenistan Türkiye izle.
TÜRKİYE - ERMENİSTAN

Saat:
21.00

Stat:
Bursa Atatürk

Yayın
Tv: ATV
İnternet: www.yayinakisi.com

Hakem:
Martin Hansson (İsveç)

Yardımcı Hakemler:
Henrik Andren - Stefan Wittberg

4. Hakem:
Martin Ingvarsson

Türkiye
Volkan (Rüştü), Gökhan Gönül, Servet Çetin, Önder Turacı, Hakan Balta, Emre Belözoğlu, Nuri Şahin, Hamit Altıntop, Arda Turan, Tuncay Şanlı ve Nihat Kahveci

Ermenistan
Roman Berezovski, Sargis Hopsevyan, Aghvan Mkrtchyan, Robert Arzumanyan, Hrayr Mkoyan, Karlen Mkrtchyan, Artur Edigaryan, Arman Karamyan, Artak Grigoryan, Artavazd Karamyan, Marcos Pizzelli

A Milli Futbol Takımı, 2010 yılında Güney Afrika’da düzenlenecek 19. Dünya Kupası finalleri öncesi Avrupa elemeleri 5. Grup’taki 10. ve son maçında Bursa’da Ermenistan ile karşılaşacak.

Karşılaşma ayrıca görevi bırakacak olan teknik direktör Fatih Terim’in Milli takımın başındaki son maçı olacak.

İspanya’nın lider olarak finallere katılma, Bosna-Hersek’in de ikinci olarak play-off baraj maçları oynamayı garantilediği grupta günün diğer maçlarında Bosna Hersek-İspanya ve Estonya-Belçika karşı karşıya gelecek.

’’Diplomasi futbol sahasında’’

Türkiye ile Ermenistan arasında bu akşam oynanacak futbol maçı, "Diplomasi futbol sahasında" başlığıyla bugünkü bazı İngiliz gazetelerinde yer aldı. watch turkey armenia football game match
Financial Times gazetesi ise İstanbul’daki muhabiri aracılığıyla sayfalarında yer verdiği Türkiye-Ermenistan maçıyla ilgili, "Oynanacak maçta skordan çok diplomasinin daha önemli olduğunu" yazdı.Ermenistan Türkiye goller izle.

Türkiye - Ermenistan Maçı Milli Maç Canlı Yayın

Künye :

Türkiye - Ermenistan Maçı Milli Maç Canlı Yayın


Türkiye - Ermenistan Maçı izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı