Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Bulut Olsam
Bir Bulut Olsam
Bir Bulut Olsam


Tarih: 2009-10-15 TV : KANAL D Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi


Narin, Mustafa’ya baş kaldırıyor

Kanal D’nin başrollerinde; Melisa Sözen, Engin Akyürek ve Engin Altan Düzyatan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Bir Bulut Olsam” bu akşam heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; güçlü, inatçı ve dimdik duran yeni bir kişiliğe bürünen Narin, Mustafa’ya baş kaldırıyor.

Narin’den dersini alan Mustafa, ona yeniden hayran olmuştur. Aşkı da büyüdükçe büyür.
Narin bu kez yılmamış,  Mustafa’ya da, fabrikanın sahibine de baş kaldırmıştır.  Artık güçlü, dimdik duran, inatçı bir Narin vardır.  Gündüzleri fabrikanın önünde bekleme eylemi yapmaya başlar.  Narin’in haklı olduğunu düşünen diğer işçiler de ona destek verirler. Fabrikanın sahibi Narin’i işe almak zorunda kalır. Bunu duyan Mustafa deliye döner ve fabrikanın sahibi Celal Bey’e saldırır.  
Narin güçlü duruşunu Serdar’la yaptığı konuşmalardan almıştır. Serdar da Narin’in geldiği bu durumdan çok memnundur ve etkilenmiştir.  Fakat Narin bu duruşunu Mustafa’nın caydırıcı eylemlerine karşı koruyabilecek midir?
Aslanlı Konak’ta durumlar sarpa sarar. Duriye Hanım, Aslan Bey’in Bahar için yaptıklarına daha fazla dayanamaz ve evi terk eder. Aslan Bey’in buna pek aldırış etmemesi Duriye’yi boşanmaya kadar iter. Duriye Hanım’ın yokluğunda konağa gelen kişi ise herkesi şoke eder.

Künye :

Bir Bulut Olsam dizisi
Yapımcı : Tims Productions – Timur Savcı Yönetmen : Hatice Memiş Senaryo : Meral Okay Müzik : Aytekin Ataş Oyuncular : Narin Bulut (Melisa Sözen), Mustafa Bulut (Engin Akyürek), Dr. Serdar Batur (Engin Altan Düzyatan), İnci Batur (Meral Okay), Asiye Bulut (Aslıhan Gürbüz), Aslan Bulut (Ünal Silver), Düriye Bulut (Sema Keçik), Yaşar Bulut (Cahit Gök), Aylin (Ceren Olcayto), Hatun Bulut (Ebru Nil Aydın), Fatma Bulut (Hülya Duyar), Kadir Bulut (Haluk Cömert), Seher (Berfu Öngören),İbo (Suat Usta), Ali Asker (Şinasi Yurtsever), Mahmut Paşa (Selim Bayraktar), Asil (Murat Cemcir), Gülengül (Burcu Binici), (Haluk Cömert) Kadir Bulut     Yeni Bölüm


Bir Bulut Olsam izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı