Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Deniz Yıldızı
Deniz Yıldızı
Deniz Yıldızı


Tarih: 2009-10-23 TV : FOX TV Saat: 19:00 Tür:Yerli Dizi


                                        YENİ-45. Bölüm
DENİZ YILDIZI
Pelin, broşun kutusunu Deniz’in yastığının altına koyar. İkbal ise her şeyden habersiz akşam gideceği yemek için hazırlanmakta ve broşu takacağını hayal etmektedir.
Ödenmesi gereken 2 aylık ev kirası yüzünden zor günler geçiren Banu ve ailesi, Kazım’ın hastalığı, işsizliğiyle birlikte iyice köşeye sıkışmıştır. Tam bu sırada Banu’nun aklına bir fikir gelir: İkbal’in broşu kendisindedir...
Celal, bir önceki gün Mustafa’nın ofisinde gördüğü Berna’nın orada ne işi olduğunu anlamamaktadır. Berna’nın, onun Mustafa’nın yanında çalıştığını bilip bilmediğinden emin olmak için Berna’nın ağzını aramaya ve Mustafa’yla konuşmaya karar verir.
Mert, gördüğü şaşırtıcı tablodan sonra bir kez daha Deniz’in annesinin sicil numarasının peşine düşer. Mert, bu dedektiflik macerasında başvurduğu yollardan bir sonuç alabilecek midir?

Künye :

Yapım : Focus
Yönetmenler: Gürsel ATEŞ, Gülsen ERİŞDİ, Altan YÜCEL
Oyuncular :Güneş Emir- Deniz ,Serhat Nalbantoğlu- Bahri Atabay,Meltem Baytok- İkbal Atabay,Başak Akbay- Pelin Atabay,Tuan Tunalı- Özgür Atabay,Koray Erkök- Mert Demirhan,Emre İğdemir- Ozan Sezginer  Yeni Bölüm


Deniz Yıldızı izle -> FOX TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı