Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Es-Es
Es-Es
Es-Es


Tarih: 2009-10-24 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


 Es-Es

  (YENİ  BÖLÜM)

9.Bölüm özeti  :

Tercan ölümden döner. Artık hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Ne inşaatlarda amelelik yapacak, ne de eskisi gibi kafticilikle yetinecektir. Gözünü en tepeye dikmiştir artık.

Uras ve Koray’ın ev sahibiyle başı derde girer. Evinde kabile gibi yaşandığını  haber alan ev sahibi, evi derhal boşaltmalarını ya da kiraya zam yapmalarını ister.

Işık, bütün sertliğiyle İrem ve Uras’ın ilişkisine karşı çıkmaktadır. Bu konuda Sadece Uras’la değil, İrem hatta Selmin’ le bile tartışır.

İrem, Işık ve Rüya kozlarını paylaşmaya karar verirler. Artık geçmişle ilgili hiçbir giz ve sır kalmayacaktır. Her şey açık ve yalansız dile getirilecektir. Ama bu hesaplaşmaya Uras’ın da katılmasıyla, olaylar hiç tahmin edilmeyen bir boyuta gelir.

Uyuşturucu olayındaki gerçekleri bilen polis, Kudret’e ulaşmak için Tercan’ı takibe alır. Ama sadece Tercan’ı izleyerek hedeflerine ulaşamayacaklarını düşünürler. Uras’ı da bu konunu içine dahil etmeye çalışırlar.

Bütün bunlar olurken, kızlar birbirlerine yakınlaşmaktadır. İrem’in de araya girmesiyle Azad ve Dilşa arasında hiç beklenmeyen gelişmeler olur.

Menekşe ise, İrem ve Uras’ı ayırmayı kafasına koymuştur. Gürel’e iş  birliği teklifinde bulunmaya karar verir. Gürel bu teklifi kabul edecek midir? Kudret hem Tercan’a, hem de Azmi’ye aynı işi verir. Bu sefer de Uras, Azmi ve Tercan’ın yolları kesişecektir. Uras bu dalaşmaya dahil olacak mıdır? 
 

Künye :

Yapım Şirketi    :Tıms Productıons
Yapımcı      :Timur Savcı
Yönetmen    :Bahadır İnce
Senaryo  :Barkın Şenüren, Sevilay Öztürk
Öykü     :Adalet Bilgin, Kemal Durmaz
Müzik   :Cem Özkan
Oyuncular  : (Uras) Ahmet Rıfat Şungar ,(Işık) Erdal Beşikçioğlu, (Tercan) Berk Hakman, (Selmin) Derya Alabora,(İrem) Leyla Tuğutlu ,(Menekşe)Pınar Dikici, (Azmi) Umut Karadağ ,(Alaz) Olcay Yusufoğlu,(Dilşa) Beyza Şekerci, (Gürel) Sertan Erkaçan,(Koray) Mert Aydın,(Rüya) Süreyya Güzel,(Orhan) Nezih Işıtan,(Eşref) Şahin Ergüney     Yeni Bölüm


Es-Es izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı