Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Aile Reisi
Aile Reisi
Aile Reisi


Tarih: 2009-10-24 TV : STAR TV Saat: 22:10 Tür:Yerli Dizi


“AİLE REİSİ”

Kimi zaman kavga, gürültü, kimi zaman yokluk, sıkıntı  ama her zaman mutlu, hep sevgi dolu…

     Yapımcılığını  Sergin Akyaz’ın, yönetmenliğini Şengül Halat Atak’ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat & Sema Ergenekon’la birlikte Berfu Soner, Ünal Yeter ve Volkan Yazıcı’nın yazdığı “Aile Reisi” yeni bölümüyle Star’da!

15.Bölüm:

Bahar ile Nazım, beklemedikleri boşanma kararı karşısında şaşkına dönmüşlerdir. Sinirlerini çevrelerindekilerden çıkarsalar da ikili, tekrar canım cicim hallerine dönerler. Bahar ve Nazım’ın boşandıklarını çocuklara açıklamaları ise kolay olmayacaktır.

Nazım okul günlerinden eski bir dosta, Zeynep’e rastlar. Nazım’ın bu sürpriz misafirle birlikte zaman geçirmeye başladığı Bahar’ın kulağına gidince işler karışacaktır. Üstelik Nazım’ın eski dostu Zeynep, Mahmut’un yüreğinde kıpırtılara neden olur.

Nazım, Bahar’ı mest etmek için jestlere başvurur. Bu jestleri kıskanan Betül, aynı  performansı Aybars’tan bekler. Acaba Aybars, karısını  bu sefer tatmin edebilecek midir?

Eylül, yeni arkadaşı Zeliş’in etkisiyle farklı isteklerle ailesinin karşısına dikilir. Fakat Eylül’ün bu istekleri Nazım tarafından tepkiyle karşılanır. Yetmezmiş gibi Çağrı ile izinsiz buluşan Eylül’ün başına talihsiz olaylar gelecektir. Eren ise Zeliş’in peşinden koşmaya devam eder. Ancak Eren’in bu ilgisi ona pahalıya patlayacaktır.

Mesut’un annesi ile Selen’i barıştırabilmek için Mahmut’un ilginç bir planı vardır. Bakalım Selen ile Mesut’un annesi, aralarındaki buzları eritebilecekler mi?

Nazım ile Zeynep baş başa maç izlerken olay mahalline gelen Bahar, gördüklerine inanamaz. Acaba Zeynep, Nazım ile Bahar’ın ilişkisi için bir tehlike midir? 
 

Künye :

Yapım: Base Yapım / Sergin Akyaz      Yönetmen: Şengül Halat Atak      Öykü & Senaryo: Eylem Canpolat, Sema Ergenekon                Oyuncular: Pınar Altuğ ( Bahar), Emre Kınay ( Nazım), Barış Küçükgüler( Eren), Elif Atakan ( Eylül), Tuğyan Akay Kavukçu ( Umut), Ceren Türkan ( Sonay), Sermin Hürmeriç ( Tülin), Bilge Şen ( Fevriye ), Zeynep Papuççuoğlu ( Betül), Burak Davutoğlu ( Aybars ), Uğur Aslan ( Mahmut), Ünal Yeter ( Mesut)   Yeni Bölüm


Aile Reisi izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı